Reklama zewnętrzna

Reklama zewnętrzna

Reklama świetlna LED szyldy


Rozpoznawalność firmy jest równie ważna, jak bezproblemowa możliwość odnalezienia jej siedziby. Oferujemy więc kasetony LED montowane na zewnątrz budynków lub biur z nadrukowanym logo. Klient ma możliwość samodzielnie zdecydować o rozmiarze banerów bądź wybrać alternatywne rozwiązanie, jakim są litery 3D. Takie tablice reklamowe w Katowicach sprawią, że klienci nie będą mieli kłopotów ze znalezieniem firmy.

Szeroka gama form reklamy zewnętrznej w naszej ofercie

Taka reklama świetlna LED z pewnością zwróci uwagę potencjalnych klientów - a to już połowa sukcesu! Kasetony LED to doskonała inwestycja. Skoro wynajmujemy lokal lub biuro (czy inne pomieszczenie) warto w jak największym stopniu wykorzystać jego potencjał. Z reklamą podświetlaną nad wejściem na pewno nie pozostaniemy niezauważeni. Kasetony LED to również bardzo estetyczna forma reklamy. Nasza oferta jednak nie kończy się wyłącznie na nich.

Poza kasetonami LED istnieje całe spektrum innych form reklamy zewnętrznej: możemy oklejać witryny, samochody, tworzyć szyldy czy montować banery. Nie należy też zapominać o szerokiej gamie produktów POS: winderach, potykaczach, namiotach, flagach, rollupach czy ściankach.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane naszymi szyldami reklamowymi z Katowic.