Logo przestrzenne ze styroduru

Styrodur to pianka polistyrenowa (XPS), która ma zamkniętokomórkową, jednorodną strukturę. Najważniejsze cechy styroduru niezmienne w czasie to wysoka wytrzymałość na ściskanie, minimalne wchłanianie wody. Styrodur doskonale sprawdzi się jako materiał dla liter przestrzennych tworzących Twoje logo ze względu na dużą wytrzymałość pianki na wpływ czynników obciążających. Dzięki temu logo przestrzenne będzie solidną, stabilną konstrukcją, która doprowadzi pod drzwi Twojej siedziby nowych klientów.    

Styrodur idealnym materiałem na reklamę przestrzenną

Styrodur to materiał, który chroni przed zimnem, wilgocią i wodą. Doskonale sprawdza się także w reklamie- wykorzystywany jest do produkcji liter, znaków graficznych, napisów i wielu innych. Doskonale się maluje, jest lekki i gładki. Jeśli pragniesz ozdobić ścianę swojego biura oryginalnym napisem, zgłoś się do nas! Zapewniamy oryginalny projekt oraz najwyższą jakość wykonania. Styrodur pozwala wykonać bardzo efektowne i eleganckie napisy i grafiki  począwszy od małych nadruków po wielkie napisy wejściowe. Mogą mieć one różną grubość, w zależności od potrzeb. To doskonała forma promocji i reklamy wizualnej.  Litery, Logo przestrzenne mogą być reklamą bądź ozdobą na zewnątrz jak i wewnątrz (styrodur jest nieszkodliwy, a kolor nadaje się poprzez zastosowanie farb elewacyjnych na bazie wody, zakres kolorów według kolorów próbnika RAL). Istnieje również możliwość uszlachetnienia liter poprzez dodanie lica z płyty PCV, di-bondu, bądź plexi.

Dlaczego warto wybrać litery ze styroduru?

  • Nowoczesny, atrakcyjny wygląd przestrzenny 3D.
  • Można uszlachetnić lico innymi materiałami takimi jak: plexi, dibond, pwc/pcv.
  • Wieloletnia trwałość i wytrzymałość.
  • Nieograniczone możliwości kolorystyczne dzięki zastosowaniu odpornych na wszelkie warunki  atmosferyczne farb akrylowych.
  • Możliwość malowania na dowolny kolor z palety RAL
  • Nieograniczone możliwości w wymiarach i grubościach.

Litery przestrzenne

Styrodur to materiał, który chroni przed zimnem, wilgocią i wodą. Doskonale sprawdza się także w reklamie - wykorzystywany jest do produkcji liter, znaków graficznych, napisów i wielu innych. Doskonale się maluje, jest lekki i gładki. Jeśli pragniesz ozdobić ścianę swojego biura oryginalnym napisem, zgłoś się do nas! Zapewniamy oryginalny projekt oraz najwyższą jakość wykonania. Styrodur pozwala wykonać bardzo efektowne i eleganckie napisy i grafiki – począwszy od małych nadruków po wielkie napisy wejściowe. Mogą mieć one różną grubość, w zależności od potrzeb. Litery przestrzenne to doskonała forma promocji i reklamy wizualnej. Zamów już dziś!

Litery przestrzenne – logo 3D ze styroduru

Trójwymiarowe litery przestrzenne dają nieograniczone możliwości reklamy wizualnej. Ze styroduru można wykonać zarówno proste napisy, jak i bardziej skomplikowane logo firmy. Litery mogą mieć zróżnicowaną grubość, dzięki czemu niektóre elementy reklamy będą stanowić jej główny element, a pozostałe - tło. Każdy z przestrzennych elementów może zostać pomalowany na dowolny kolor z palety RAL, a jego lico dodatkowo pokryte innym materiałem, jak plexi, czy dibond, by wyglądało jeszcze bardziej profesjonalnie

Ploter termiczny daje możliwość wycięcia przestrzennych znaków z lekkiego oraz odpornego na warunki atmosferyczne materiału jakim jest styrodur (materiał polimerowy).

Litery przestrzenne mogą być reklamą bądź ozdobą na zewnątrz jak i wewnątrz (styrodur jest nieszkodliwy, a kolor nadaje się poprzez zastosowanie farb elewacyjnych na bazie wody zakres kolorów według kolorów próbnika RAL). Istnieje również możliwość uszlachetnienia liter poprzez dodanie lica z płyty PCV, di-bondu, bądź plexi.

Płatność
Wysyłka
Reklamacje
Infolinia

Realizacja zlecenia rozpoczyna się od potwierdzenia jednej z form płatności:

1. Przedpłata - Płatność przelewem przed realizacją zlecenia. Realizacja rozpoczyna się w momencie otrzymania od Państwa potwierdzenia przelewu. Do zamówienia wystawiana jest FV VAT.
Bieg terminu realizacji rozpoczyna się od dnia roboczego następującego po dniu, w którym wartość zamówienia została zaksięgowana na naszym koncie. Wszystkie produkty, usługi, projekty dostępne w naszym serwisie są personalizowane i wykonywane na specjalne zamówienie. Dlatego przyjęliśmy zasadę pobierania przedpłaty do Państwa zleceń.
2. Płatność gotówką przy odbiorze osobistym (do 1000zł netto) - Płatność odbywa się gotówką w czasie odbioru osobistego w siedzibie naszej firmy. W biurze dostępny jest terminal płatniczy. Posiadamy możliwość płatności kartą oraz blikiem.


3. Przelew 7-dni - Forma ta dotyczy jednostek samorządowych, jednostek administracji publicznej oraz szpitali.  Możliwość płatności odroczonej jest ustalana indywidualnie. Nie wystawiamy FV na termin poniżej 500zł netto.

Zapytaj o produkt / Zamów
Podaj ilość :
Adres e-mail:*
Imie i Nazwisko / Nazwa firmy:
Telefon kontaktowy:
Treść / opis :*
Pliki:
Wybierz pliki
Wyślij