Kasetony LED z frezowanego dibondu

od 990,00 zł netto / mkw
Zapytaj o produkt / Zamów
lub zadzwoń 32 291 00 02

Kaseton świetlny to nowoczesna forma "szyldu", wykonana ze specjalnego tworzywa kompozytowego - dibond, z wewnętrznym podświetleniem modułowym LED, dzięki czemu jest doskonale widoczna zarówno w dzień, jak i w nocy.

Kaseton Dibond to wielowarstwowa/kompozytowa płyta aluminiowa, o właściwościach wielokrotnie przewyższających właściwości tradycyjnej blachy aluminiowej. Jest lekki, odporny na warunki atmosferyczne, idealnie gładki, daje się nadrukować UV, czy oklejać folią z grafiką. 

Do realizacji klosza stosujemy technikę frezowania i zaginania. Reklama graficzna zostaje wycięta na frezarce, a następnie podklejona przy użyciu mlecznej plexi - Opal 3-4mm. Na końcu kaseton dibond zostaje podświetlony modułami LED. Sam materiał nie przepuszcza światła, więc świeci się jedynie wycięty element. Wykonana w ten sposób reklama świetlna LED wygląda bardzo profesjonalnie i gotowa jest do zamontowania zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku.

Specyfikacja
  • kaseton wykonany z dibondu, połysk lub mat
  • grafika frezowana i podklejona od spodu plexi wyklejoną folią translucentną (świecą tylko wyfrezowane elementy) 
  • Plexi lita w kolorze dla kolorów standardowych
  • Plexi opal gr.3mm oklejony folią translucentną dla niestandardowych kolorów
  • plecy PCV 10mm
  • oświetlenie modułami ledowymi, wodoodporne, 2 lata gwarancji
  • zasilacz hermetyczny 12V, 2 lata gwarancji
  • przewód zasilający do 2mb
Przekrój kasetonu
Wzornik kolorów płyt z Dibondu

 

Płatność
Wysyłka
Reklamacje
Infolinia

Realizacja zlecenia rozpoczyna się od potwierdzenia jednej z form płatności:

1. Przedpłata - Płatność przelewem przed realizacją zlecenia. Realizacja rozpoczyna się w momencie otrzymania od Państwa potwierdzenia przelewu. Do zamówienia wystawiana jest FV VAT.
Bieg terminu realizacji rozpoczyna się od dnia roboczego następującego po dniu, w którym wartość zamówienia została zaksięgowana na naszym koncie. Wszystkie produkty, usługi, projekty dostępne w naszym serwisie są personalizowane i wykonywane na specjalne zamówienie. Dlatego przyjęliśmy zasadę pobierania przedpłaty do Państwa zleceń.
2. Płatność gotówką przy odbiorze osobistym (do 1500zł netto) - Płatność odbywa się gotówką w czasie odbioru osobistego w siedzibie naszej firmy. W biurze dostępny jest terminal płatniczy. Posiadamy możliwość płatności kartą oraz blikiem.
3. Pobranie - Płatność odbywa się gotówką w czasie odbioru towaru dostarczonego przez kuriera do siedziby Państwa firmy. Ewentualnie: płatność bezpośrednio po wykonanej pracy montażysty. 


4. Przelew 7-dni - Aby uzyskać możliwość odroczonej płatności prosimy o przesłanie na adres biuro@kiwigifts.pl dokumentów firmy. W odpowiedzi otrzymają Państwo oświadczenie do wypełnienia. Możliwość płatności odroczonej jest ustalana indywidualnie, nie wcześniej jak od trzeciego zlecenia. Nie wystawiamy FV na termin poniżej 500zł netto.

Zapytaj o produkt / Zamów
Podaj ilość :
Adres e-mail:*
Imie i Nazwisko / Nazwa firmy:
Telefon kontaktowy:
Treść / opis :*
Pliki:
Wybierz pliki
Wyślij