Kasetony LED z frezowanego dibondu

Kaseton świetlny to nowoczesna forma „szyldu”, wykonana ze specjalnego tworzywa kompozytowego — dibond. Posiada on wewnętrzne podświetlenie modułowe LED, dzięki któremu jest on doskonale widoczny zarówno w dzień, jak i w nocy. Reklama z dibondu to świetna propozycja dla firm stawiających na zauważalność! To doskonały sposób na wyróżnienie się spośród innych budynków. Jeżeli interesuje Was reklama z Dibond skontaktujcie się z nami, a przygotujemy oryginalny projekt!

Kaseton Dibond to wielowarstwowa/kompozytowa płyta aluminiowa, o właściwościach wielokrotnie przewyższających tradycyjne blachy aluminiowe. Jest on lekki, odporny na warunki atmosferyczne, a w dodatku idealnie gładki. Kaseton Dibond daje się nadrukować UV, czy oklejać folią z grafiką.

Do realizacji klosza stosujemy technikę frezowania i zaginania. Reklama graficzna zostaje wycięta na frezarce, a następnie podklejona przy użyciu mlecznej plexi - Opal 3-4mm. Na końcu kaseton dibond zostaje podświetlony modułami LED. Sam materiał nie przepuszcza światła, co oznacza, że świeci się jedynie wycięty element. Wykonana w ten sposób reklama świetlna LED wygląda bardzo profesjonalnie i gotowa jest do zamontowania zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku.

Specyfikacja
  • kaseton wykonany z dibondu, połysk lub mat
  • grafika frezowana i podklejona od spodu plexi wyklejoną folią translucentną (świecą tylko wyfrezowane elementy) 
  • Plexi 3-4mm lita w kolorze dla kolorów standardowych
  • Plexi opal grubość  3-4mm, oklejony folią translucentną dla niestandardowych kolorów
  • NOWOŚĆ! plecy wykonane są z dibondu 3mm, uzyskujemy tym samym większą sztywność oraz pasowanie klosza. 
  • oświetlenie modułami ledowymi, wodoodporne, 2 lata gwarancji
  • zasilacz hermetyczny 12V, 2 lata gwarancji
  • przewód zasilający do 2mb

Przekrój kasetonu

Wzornik kolorów płyt z Dibondu

 

Płatność
Wysyłka
Reklamacje
Infolinia

Realizacja zlecenia rozpoczyna się od potwierdzenia jednej z form płatności:

1. Przedpłata - Płatność przelewem przed realizacją zlecenia. Realizacja rozpoczyna się w momencie otrzymania od Państwa potwierdzenia przelewu. Do zamówienia wystawiana jest FV VAT.
Bieg terminu realizacji rozpoczyna się od dnia roboczego następującego po dniu, w którym wartość zamówienia została zaksięgowana na naszym koncie. Wszystkie produkty, usługi, projekty dostępne w naszym serwisie są personalizowane i wykonywane na specjalne zamówienie. Dlatego przyjęliśmy zasadę pobierania przedpłaty do Państwa zleceń.
2. Płatność gotówką przy odbiorze osobistym (do 1000zł netto) - Płatność odbywa się gotówką w czasie odbioru osobistego w siedzibie naszej firmy. W biurze dostępny jest terminal płatniczy. Posiadamy możliwość płatności kartą oraz blikiem.


3. Przelew 7-dni - Forma ta dotyczy jednostek samorządowych, jednostek administracji publicznej oraz szpitali.  Możliwość płatności odroczonej jest ustalana indywidualnie. Nie wystawiamy FV na termin poniżej 500zł netto.

Zapytaj o produkt / Zamów
Podaj ilość :
Adres e-mail:*
Imie i Nazwisko / Nazwa firmy:
Telefon kontaktowy:
Treść / opis :*
Pliki:
Wybierz pliki
Wyślij