Nadruk UV plexi/opal

Płyta plexi to nośnik reklamowy o szerokim zastosowaniu. najczęściej wykorzystywana jako wkłady do kasetonów, semaforów, jako szyldy, tabliczki. W ofercie posiadamy PLEXI mleczną , tzw. OPAL (o grubości 3 mm) lub bezbarwną. Na każdej płycie możemy nawiercić otwory (o dowolnej średnicy) oraz nadać jej dowolny kształt, przy pomocy frezowania, czy też wycinania laserem. 

Cennik:

Przy ilości do 5mkw 

Grubość [mm]Nadruk jednostronny
3185 zł netto /mkw

Przy ilości powyżej 5mkw 

Grubość [mm]Nadruk dwustronny
3

170 zł netto /mkw

 

Zalety
 Zastosowanie
Płatność
Wysyłka
Reklamacje
Infolinia

Realizacja zlecenia rozpoczyna się od potwierdzenia jednej z form płatności:

1. Przedpłata - Płatność przelewem przed realizacją zlecenia. Realizacja rozpoczyna się w momencie otrzymania od Państwa potwierdzenia przelewu. Do zamówienia wystawiana jest FV VAT.
Bieg terminu realizacji rozpoczyna się od dnia roboczego następującego po dniu, w którym wartość zamówienia została zaksięgowana na naszym koncie. Wszystkie produkty, usługi, projekty dostępne w naszym serwisie są personalizowane i wykonywane na specjalne zamówienie. Dlatego przyjęliśmy zasadę pobierania przedpłaty do Państwa zleceń.
2. Płatność gotówką przy odbiorze osobistym (do 1000zł netto) - Płatność odbywa się gotówką w czasie odbioru osobistego w siedzibie naszej firmy. W biurze dostępny jest terminal płatniczy. Posiadamy możliwość płatności kartą oraz blikiem.


3. Przelew 7-dni - Forma ta dotyczy jednostek samorządowych, jednostek administracji publicznej oraz szpitali.  Możliwość płatności odroczonej jest ustalana indywidualnie. Nie wystawiamy FV na termin poniżej 500zł netto.

Zapytaj o produkt / Zamów
Podaj ilość :
Adres e-mail:*
Imie i Nazwisko / Nazwa firmy:
Telefon kontaktowy:
Treść / opis :*
Pliki:
Wybierz pliki
Wyślij