Pylony, totemy, witacze

Pylon, totem LED to konstrukcja reklamowa wykonana jest ze stali na której montowane są klosze z  frezowanego dibondu. Ważne: w sytuacji zmiany logotypów lub napisów konieczne jest wymienienie całego klosza reklamy. Przy totemach przed wjazdem na teren kompleksu firm, gdzie przewidujemy rotacje napisów/najemców mamy przewidziane inne rozwiązanie - wszystko najlepiej konsultować z biurem.

  • Lico, boki: Płyta dibond 3mm frezowana
  • Konstrukcja nośna stalowa zabezpieczona przed korozją
  • Stopy do przykręcenia za pomocą zakotwionych szpilek

Na całość udzielamy 24m gwarancji!

Płatność
Wysyłka
Reklamacje
Infolinia

Realizacja zlecenia rozpoczyna się od potwierdzenia jednej z form płatności:

1. Przedpłata - Płatność przelewem przed realizacją zlecenia. Realizacja rozpoczyna się w momencie otrzymania od Państwa potwierdzenia przelewu. Do zamówienia wystawiana jest FV VAT.
Bieg terminu realizacji rozpoczyna się od dnia roboczego następującego po dniu, w którym wartość zamówienia została zaksięgowana na naszym koncie. Wszystkie produkty, usługi, projekty dostępne w naszym serwisie są personalizowane i wykonywane na specjalne zamówienie. Dlatego przyjęliśmy zasadę pobierania przedpłaty do Państwa zleceń.
2. Płatność gotówką przy odbiorze osobistym (do 1000zł netto) - Płatność odbywa się gotówką w czasie odbioru osobistego w siedzibie naszej firmy. W biurze dostępny jest terminal płatniczy. Posiadamy możliwość płatności kartą oraz blikiem.


3. Przelew 7-dni - Forma ta dotyczy jednostek samorządowych, jednostek administracji publicznej oraz szpitali.  Możliwość płatności odroczonej jest ustalana indywidualnie. Nie wystawiamy FV na termin poniżej 500zł netto.

Zapytaj o produkt / Zamów
Podaj ilość :
Adres e-mail:*
Imie i Nazwisko / Nazwa firmy:
Telefon kontaktowy:
Treść / opis :*
Pliki:
Wybierz pliki
Wyślij