Drukarnia

Drukarnia

Tania drukarnia, druk wielkoformatowy

Nasza drukarnia w Katowicach posiada bardzo szeroką ofertę zarówno dla przedsiębiorców, jak i klientów indywidualnych. Wykonujemy projekty ulotek, wizytówek czy dyplomów na specjalne okazje, które później nadrukowujemy na wybrane materiały. Oferujemy nie tylko podstawowe gadżety informacyjne, ale również wysokiej jakości torby papierowe czy teczki, przydatne podczas spotkań z kontrahentami. Torba może stanowić praktyczny prezent w czasie promocji swojej firmy na różnego rodzaju targach. U nas zrealizujesz rozmaite broszury i foldery, prezentujące Twoją ofertę. Projektujemy i drukujemy także katalogi, zarówno w oprawie szytej, jak i klejonej. Notesy z Twoim logo to również bardzo przydatny gadżet. Dla branży gastronomicznej i hotelarskiej prezentujemy dedykowane pozycje, takie jak menu, zawieszki na drzwi i butelki, czy etui na karty. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą.

Drukarnia Kiwi Gifts Katowice - specjalistyczną wiedzę łączymy z pracą z wielkiej pasji! 

Druk wielkoformatowy wykonywany jest na wybranym materiale, którego format jest większy od standardowego. Ten rodzaj nośnika spotykany jest często w charakterze banerów reklamowych, plakatów, szyldów, map i innych, większych materiałów promocyjnych. 

Rozważasz zamówienie wydruku na dużym formacie i poszukujesz w Katowicach najlepszej drukarni? Zapraszamy do kontaktu ze specjalistami Kiwi Gifts! Stworzymy dla Ciebie wyjątkowy projekt, prezentujący angażującą treść zarówno pod względem przekazywanej idei, jak i oprawy graficznej. 

Skorzystaj z naszej atrakcyjnej oferty! Gwarantujemy dogodne terminy oraz produkt końcowy w najlepszym stosunku jakości do ceny. Jesteśmy docenianą przez klientów drukarnią zarówno niewielkich ulotek, jak i banerów reklamowych w Katowicach, gdyż nasza załoga z pasją i zaangażowaniem podchodzi do każdego zadania. Twoje cele są dla nas ważne!