Druki samokopiujące

od 15,00 zł netto / szt.
Zapytaj o produkt / Zamów
lub zadzwoń 32 291 00 02

Druki samokopiujące, czyli wszelkiego rodzaju protokoły, zamówienia, formularze czy umowy, zadrukowane zgodnie z indywidualnym projektem. Oferujemy zarówno formaty znormalizowane, jak i w wymiary niestandardowe. Możliwy jest zadruk pełnokolorowy oryginału na białym papierze samokopiującym oraz wydruk kopii na różnokolorowym papierze. Druki klejone są w bloczki po 50 lub 100 kompletów.

Nasza drukarnia ma również możliwość realizacji zamówienia o niestandardowych parametrach. 

Nie dysponujemy gotowymi wzorami na sprzedaż, każde zamówienie realizujemy zgodnie z indywidualnymi wytycznymi Klienta.

Cennik

 

Płatność
Wysyłka
Reklamacje
Infolinia

Realizacja zlecenia rozpoczyna się od potwierdzenia jednej z form płatności:

1. Przedpłata - Płatność przelewem przed realizacją zlecenia. Realizacja rozpoczyna się w momencie otrzymania od Państwa potwierdzenia przelewu. Do zamówienia wystawiana jest FV VAT.
Bieg terminu realizacji rozpoczyna się od dnia roboczego następującego po dniu, w którym wartość zamówienia została zaksięgowana na naszym koncie. Wszystkie produkty, usługi, projekty dostępne w naszym serwisie są personalizowane i wykonywane na specjalne zamówienie. Dlatego przyjęliśmy zasadę pobierania przedpłaty do Państwa zleceń.
2. Płatność gotówką przy odbiorze osobistym (do 1500zł netto) - Płatność odbywa się gotówką w czasie odbioru osobistego w siedzibie naszej firmy. W biurze dostępny jest terminal płatniczy. Posiadamy możliwość płatności kartą oraz blikiem.
3. Pobranie - Płatność odbywa się gotówką w czasie odbioru towaru dostarczonego przez kuriera do siedziby Państwa firmy. Ewentualnie: płatność bezpośrednio po wykonanej pracy montażysty. 


4. Przelew 7-dni - Aby uzyskać możliwość odroczonej płatności prosimy o przesłanie na adres biuro@kiwigifts.pl dokumentów firmy. W odpowiedzi otrzymają Państwo oświadczenie do wypełnienia. Możliwość płatności odroczonej jest ustalana indywidualnie, nie wcześniej jak od trzeciego zlecenia. Nie wystawiamy FV na termin poniżej 500zł netto.

Zapytaj o produkt / Zamów
Podaj ilość :
Adres e-mail:*
Imie i Nazwisko / Nazwa firmy:
Telefon kontaktowy:
Treść / opis :*
Pliki:
Wybierz pliki
Wyślij