Książeczki czynszowe / opłat

Oferujemy książeczki czynszowe, czyli zestaw wypełnionych blankietów - wzór blankietów, który stosujemy został ujednolicony i dostosowany do przepisów obowiązujących. Książeczki opłat składają się z okładki wykonanej z grubszego papieru 300g oraz blankietów wpłat, offset 90g. Okładki ze sztywnego kartonu zapewniają odpowiednią trwałość książeczek opłat. Zamawiane są najczęściej z nadrukiem kolorowym (dane adresowe spółdzielni, reklama, regulamin, itp.) Okładki w książeczkach mogą być zadrukowane z każdej strony. Dla przykładu część spółdzielni  mieszkaniowych na pierwsze stronie zamieszcza logo, nazwę i dane teleadresowe, na drugiej stronie zamieszcza regulamin ewentualnie dane teleadresowe - szybki kontakt.   

Blankiety opłat, to najczęściej 6-36 blankietów (kwitków-formularzy) potwierdzeń wpłaty. Wykonywane przez nas blankiety są zawsze drukowane w 2 kolorach. W kolorze czerwonym lub purpurowym drukowany jest czysty formularz wpłaty.
W kolorze czarnym drukowane są dane wpłacającego i odbiorcy wpłaty.

 

 

 

Płatność
Wysyłka
Reklamacje
Infolinia

Realizacja zlecenia rozpoczyna się od potwierdzenia jednej z form płatności:

1. Przedpłata - Płatność przelewem przed realizacją zlecenia. Realizacja rozpoczyna się w momencie otrzymania od Państwa potwierdzenia przelewu. Do zamówienia wystawiana jest FV VAT.
Bieg terminu realizacji rozpoczyna się od dnia roboczego następującego po dniu, w którym wartość zamówienia została zaksięgowana na naszym koncie. Wszystkie produkty, usługi, projekty dostępne w naszym serwisie są personalizowane i wykonywane na specjalne zamówienie. Dlatego przyjęliśmy zasadę pobierania przedpłaty do Państwa zleceń.
2. Płatność gotówką przy odbiorze osobistym (do 1500zł netto) - Płatność odbywa się gotówką w czasie odbioru osobistego w siedzibie naszej firmy. W biurze dostępny jest terminal płatniczy. Posiadamy możliwość płatności kartą oraz blikiem.
3. Pobranie - Płatność odbywa się gotówką w czasie odbioru towaru dostarczonego przez kuriera do siedziby Państwa firmy. Ewentualnie: płatność bezpośrednio po wykonanej pracy montażysty. 


4. Przelew 7-dni - Aby uzyskać możliwość odroczonej płatności prosimy o przesłanie na adres biuro@kiwigifts.pl dokumentów firmy. W odpowiedzi otrzymają Państwo oświadczenie do wypełnienia. Możliwość płatności odroczonej jest ustalana indywidualnie, nie wcześniej jak od trzeciego zlecenia. Nie wystawiamy FV na termin poniżej 500zł netto.

Zapytaj o produkt / Zamów
Podaj ilość :
Adres e-mail:*
Imie i Nazwisko / Nazwa firmy:
Telefon kontaktowy:
Treść / opis :*
Pliki:
Wybierz pliki
Wyślij