Teczki

Proponujemy teczki reklamowe w dwóch formatach: A4 lub A5 z zadrukiem jedno lub dwustronnym. W naszej ofercie odnajdziesz teczki jednobigowe (zawierają jedno miejsce łamania, są w stanie pomieścić do kilkunastu kartek) oraz teczki dwubigowe (mają grzbiet 5 lub 10mm). Dodatkowo, w naszej teczce  można  zostawić miejsce na wizytówkę lub gumkę - z pewnością elementy te sprawią, że wypadniesz bardziej profesjonalnie. Oferujemy druk w pełnym kolorze na kredzie mat 350 g. Teczki mogą zostać przez nas pokryte folią mat, błysk lub soft touch oraz lakierem UV (wybiórcze lakierowanie elementów dla folii mat lub soft touch).    

Teczki ofertowe - ogrom korzyści w atrakcyjnej cenie

Teczki ofertowe stanowią doskonały sposób na przechowywanie dokumentów. Jest to także profesjonalna oprawa dla wszelkich materiałów szkoleniowych czy handlowych, które przekazujesz swoim Klientom. Dzięki naszym teczkom ofertowym utrzymasz doskonały porządek nawet w bardzo rozległej dokumentacji. Jako kiwigifts.pl uważamy, że warto korzystać z produktów, które nie tylko znacznie ułatwią Twoją pracę, ale pozwolą Ci również dobrze się zaprezentować podczas oficjalnych prezentacji lub konferencji.

Teczki ofertowe dostarczamy rozłożone na płasko, do samodzielnego złożenia. Dla projektów z większym nasyceniem kolorów zalecamy stosowanie folii.

Teczki ofertowe idealne na konferencję lub oficjalną prezentację

Nasze teczki ofertowe robią wrażenie podczas ważnych wydarzeń firmowych: zjazdów, konferencji i prezentacji. Atrakcyjna wizualnie oprawa utrwala profesjonalny wizerunek firmy, co jest najistotniejsze przede wszystkim dla małych przedsiębiorstw. W teczkach możesz umieścić materiały promocyjne i uporządkować dokumentację. Co więcej, teczki ofertowe pozwolą Ci przekazać kontrahentowi umowę w elegancki sposób, który z pewnością postawi Cię w dobrym świetle jako odpowiedzialnego, godnego zaufania partnera biznesowego. Budowanie swojej pozycji na rynku wymaga dbałości o identyfikację wizualną, dzięki czemu będziesz doskonale widoczny dla potencjalnych klientów.

Cennik teczek standard (wąskie skrzydełka, bez gumki, wnętrze bez zadruku):

 50 sztuk100 sztuk200 sztuk300 sztuk500 sztuk
folia mat lub błysk325415555690960

*Podane ceny są cenami netto w zł (nie zawierają podatku VAT) i nie uwzględniają kosztów projektu graficznego.

 

Pozostałe modele wyceniane są indywidualnie po przesłaniu zapytania ofertowego.

Płatność
Wysyłka
Reklamacje
Infolinia

Realizacja zlecenia rozpoczyna się od potwierdzenia jednej z form płatności:

1. Przedpłata - Płatność przelewem przed realizacją zlecenia. Realizacja rozpoczyna się w momencie otrzymania od Państwa potwierdzenia przelewu. Do zamówienia wystawiana jest FV VAT.
Bieg terminu realizacji rozpoczyna się od dnia roboczego następującego po dniu, w którym wartość zamówienia została zaksięgowana na naszym koncie. Wszystkie produkty, usługi, projekty dostępne w naszym serwisie są personalizowane i wykonywane na specjalne zamówienie. Dlatego przyjęliśmy zasadę pobierania przedpłaty do Państwa zleceń.
2. Płatność gotówką przy odbiorze osobistym (do 1000zł netto) - Płatność odbywa się gotówką w czasie odbioru osobistego w siedzibie naszej firmy. W biurze dostępny jest terminal płatniczy. Posiadamy możliwość płatności kartą oraz blikiem.


3. Przelew 7-dni - Forma ta dotyczy jednostek samorządowych, jednostek administracji publicznej oraz szpitali.  Możliwość płatności odroczonej jest ustalana indywidualnie. Nie wystawiamy FV na termin poniżej 500zł netto.

Zapytaj o produkt / Zamów
Podaj ilość :
Adres e-mail:*
Imie i Nazwisko / Nazwa firmy:
Telefon kontaktowy:
Treść / opis :*
Pliki:
Wybierz pliki
Wyślij