Teczki

Proponujemy teczki reklamowe w dwóch formatach: A4 lub A5 z zadrukiem jedno lub dwustronnym. Do wyboru teczki ofertowe jednobigowe (jedno miejsce łamania, mieszczą do kilkunastu kartek) oraz dwubigowe (grzbiet 5 lub 10mm). Dodatkowo teczka może posiadać miejsce na wizytówkę lub gumkę. Druk w pełnym kolorze na kredzie mat 350 g. Każda teczka może zostać pokryta folią mat, błysk lub soft touch oraz lakierem UV (wybiórcze lakierowanie elementów dla folii mat lub soft touch).

Teczki ofertowe stanowią doskonały sposób na przechowywanie dokumentów. Jest to także profesjonalna oprawa dla wszelkich materiałów szkoleniowych czy handlowych, które przekazujesz swoim Klientom.

Teczki dostarczamy rozłożone na płasko, do samodzielnego złożenia. Dla projektów z większym nasyceniem kolorów zalecamy stosowanie folii.

Cennik teczek standard (wąskie skrzydełka, bez gumki, wnętrze bez zadruku):

 50 sztuk100 sztuk200 sztuk300 sztuk500 sztuk
folia mat lub błysk325415555690960

*Podane ceny są cenami netto w zł (nie zawierają podatku VAT) i nie uwzględniają kosztów projektu graficznego.

 

Pozostałe modele wyceniane są indywidualnie po przesłaniu zapytania ofertowego.

Płatność
Wysyłka
Reklamacje
Infolinia

Realizacja zlecenia rozpoczyna się od potwierdzenia jednej z form płatności:

1. Przedpłata - Płatność przelewem przed realizacją zlecenia. Realizacja rozpoczyna się w momencie otrzymania od Państwa potwierdzenia przelewu. Do zamówienia wystawiana jest FV VAT.
Bieg terminu realizacji rozpoczyna się od dnia roboczego następującego po dniu, w którym wartość zamówienia została zaksięgowana na naszym koncie. Wszystkie produkty, usługi, projekty dostępne w naszym serwisie są personalizowane i wykonywane na specjalne zamówienie. Dlatego przyjęliśmy zasadę pobierania przedpłaty do Państwa zleceń.
2. Płatność gotówką przy odbiorze osobistym (do 1500zł netto) - Płatność odbywa się gotówką w czasie odbioru osobistego w siedzibie naszej firmy. W biurze dostępny jest terminal płatniczy. Posiadamy możliwość płatności kartą oraz blikiem.
3. Pobranie - Płatność odbywa się gotówką w czasie odbioru towaru dostarczonego przez kuriera do siedziby Państwa firmy. Ewentualnie: płatność bezpośrednio po wykonanej pracy montażysty. 


4. Przelew 7-dni - Aby uzyskać możliwość odroczonej płatności prosimy o przesłanie na adres biuro@kiwigifts.pl dokumentów firmy. W odpowiedzi otrzymają Państwo oświadczenie do wypełnienia. Możliwość płatności odroczonej jest ustalana indywidualnie, nie wcześniej jak od trzeciego zlecenia. Nie wystawiamy FV na termin poniżej 500zł netto.

Zapytaj o produkt / Zamów
Podaj ilość :
Adres e-mail:*
Imie i Nazwisko / Nazwa firmy:
Telefon kontaktowy:
Treść / opis :*
Pliki:
Wybierz pliki
Wyślij