Identyfikatory

Oferujemy identyfikatory pełnokolorowe wydrukowane na kredzie 350 g, personalizowane lub z miejscem na wpisanie danych personalnych. Dostępne są identyfikatory laminowane w formacie A6, plastikowe holdery (badge) z wymienną wkładką lub identyfikatory 8x5 cm z klipsem z wymienną wkładką.

Cennik identyfikatorów personalizowanych:

NakładLaminowany A6HolderZ klipsemEtui foliowe A6
1070655065
2511010075100
50160140110150
100250215170250

*Podane ceny są cenami netto w zł (nie zawierają podatku VAT) i nie uwzględniają kosztów projektu graficznego.

Do identyfikatorów polecamy smycze reklamowe w różnych opcjach do wyboru.

Identyfikator - holder
Identyfikator z klipsem
Identyfikator laminowany

 

Płatność
Wysyłka
Reklamacje
Infolinia

Realizacja zlecenia rozpoczyna się od potwierdzenia jednej z form płatności:

1. Przedpłata - Płatność przelewem przed realizacją zlecenia. Realizacja rozpoczyna się w momencie otrzymania od Państwa potwierdzenia przelewu. Do zamówienia wystawiana jest FV VAT.
Bieg terminu realizacji rozpoczyna się od dnia roboczego następującego po dniu, w którym wartość zamówienia została zaksięgowana na naszym koncie. Wszystkie produkty, usługi, projekty dostępne w naszym serwisie są personalizowane i wykonywane na specjalne zamówienie. Dlatego przyjęliśmy zasadę pobierania przedpłaty do Państwa zleceń.
2. Płatność gotówką przy odbiorze osobistym (do 1000zł netto) - Płatność odbywa się gotówką w czasie odbioru osobistego w siedzibie naszej firmy. W biurze dostępny jest terminal płatniczy. Posiadamy możliwość płatności kartą oraz blikiem.


3. Przelew 7-dni - Forma ta dotyczy jednostek samorządowych, jednostek administracji publicznej oraz szpitali.  Możliwość płatności odroczonej jest ustalana indywidualnie. Nie wystawiamy FV na termin poniżej 500zł netto.

Zapytaj o produkt / Zamów
Podaj ilość :
Adres e-mail:*
Imie i Nazwisko / Nazwa firmy:
Telefon kontaktowy:
Treść / opis :*
Pliki:
Wybierz pliki
Wyślij