Montaż reklam

Agencja Kiwi Gifts świadczy również usługi z zakresu montażu reklamy zewnętrznej, aplikacji folii, oklejania samochodów, tworzenia konstrukcji reklamowych.

Świadczymy usługi na ternie całej Polski. Dysponujemy sprawdzoną ekipą montażystów, alpinistów oraz wyklejaczy.

Montujemy reklamy
  • banery, siatki MESH
  • kasetony
  • szyldy
  • litery przestrzenne
  • flagi/maszty
  • oklejamy samochody, witryny, okna, plandeki

Z nami żaden montaż reklamy nie jest straszny!!

Jeśli zastanawiasz się jak powiesić Twoją reklamę – zapraszamy do kontaktu.

Gwarantujemy wysoką jakość obsługi, gwarancję oraz krótkie terminy realizacji.


Jak wiadomo, na wywarcie pozytywnego pierwszego wrażenia ma się zawsze tylko jedną szansę, zwłaszcza zaś w biznesie. Dlatego warto dołożyć wszelkich starań, by było ono jak najlepsze. Jednym z pierwszych elementów wizerunku firmy, z którym styka się klient, jest najczęściej szyld umieszczony nad wejściem. Często to właśnie on decyduje o tym, że klient postanawia wejść do środka. Powinien być zatem ciekawy i interesujący, ale również profesjonalny i elegancki. Jedną z najbardziej popularnych form są szyldy w postaci podświetlanych kasetonów. Prosty i nowoczesny design, lekka konstrukcja i wytrzymałość to ich najważniejsze cechy. Podświetlenie energooszczędnymi diodami LED zapewnia wyjątkowy efekt, dzięki czemu przyciągają one wzrok każdego przechodnia. Na kasetonie umieścić można dowolną grafikę, która podświetlana może być całościowo lub punktowo. Oferujemy kasetony jednostronne, idealne do mocowania na elewacji budynku oraz kasetony dwustronne, umieszczane na rogach budynków bądź na specjalnych konstrukcjach prostopadle do ściany. Oba rodzaje odporne są na warunki atmosferyczne, ale doskonale nadają się również do ekspozycji wewnątrz pomieszczenia.

Inną ciekawą opcją są tzw. litery przestrzenne. Znaki, litery i loga 3D także doskonale nadają się do prezentacji wewnatrz i na zewnątrz pomieszczeń, zapewniając doskonały efekt wizualny. Podświetlane lub nie, ze styroduru, plexi lub PCW, litery przestrzenne to doskonały sposób na zaprezentowanie firmy.

Kiwi Gifts zapewnia profesjonalny projekt, wykonanie i montaż kasetonów, liter przestrzennych i konstrukcji stalowych. Zapewniamy wysoką jakość stosowanych materiałów. W razie pytań i wątpliwości służymy zaś radą i pomocą.