Kiwi Gifts

 

Witamy w Kiwi Gifts!


Cieszymy się, że możemy gościć Cię na naszej stronie. Mamy nadzieję, że znajdziesz tutaj wszystko, czego szukasz. Jeśli jednak nie znalazłeś jakiegoś produktu, nie wahaj się do nas napisać w tej sprawie. Dołożymy wszelkich starań, by sprostać Twoim oczekiwaniom i zrealizować Twoje zamówienie w najlepszy możliwy sposób. Liczymy, że nasza współpraca będzie satysfakcjonująca i owocna, a to spotkanie będzie tylko pierwszym z wielu.
 

Agencja reklamowa

Nie istnieje jedno słowo, które oddałoby charakter naszej działalności. Łączymy w sobie agencję reklamową, drukarnię, biuro projektowe i wiele innych. Jeżeli dopiero zaczynasz  przygodę z własną firmą, to znajdziesz u nas produkty niezbędne na start. Jeżeli Twoja firma wymaga rebrandingu, to jesteś we właściwym miejscu. Jeżeli szukasz dostawcy gadżetów, drukarni, grafika, montażysty, reklamy outdorowej, to dobrze trafiłeś. Jeśli jeszcze nie wiesz, czego potrzebujesz, to u nas możesz liczyć na fachową pomoc.

 

Doświadczenie w reklamie


Jeszcze kilka lat temu pisaliśmy o sobie, że jesteśmy młodym, energicznym zespołem. Dziś, kiedy działamy na rynku już od 13 lat, możemy z dumą powiedzieć: jesteśmy doświadczonym zespołem. Przez te 12 lat nieustannie się rozwijaliśmy: poszerzaliśmy wiedzę, doskonaliliśmy umiejętności, podnosiliśmy kwalifikacje. Dzięki temu nasza oferta z roku na rok jest coraz bogatsza, a grono Klientów coraz większe. Nie osiadamy jednak na laurach! Rynek szeroko rozumianej reklamy jest zmienny i dynamiczny, dlatego regularnie uczestniczymy w szkoleniach i warsztatach, aby być dla Was zawsze na bieżąco. Każde zrealizowane zamówienie to kolejny "grosik" w naszej skarbonce doświadczenia, którym chętnie dzielimy się z naszymi Klientami.

​​​​​

Graficy komputerowi


Ponieważ naszym najważniejszym celem jest kompleksowa obsługa Klienta zadbaliśmy o to, by nasz zespół był tak wszechstronny, jak to tylko możliwe. Dzięki temu dziś możemy nie tylko projektować, ale także realizować - gadżety, wydruki, reklamę zewnętrzną, a przede wszystkim służyć radą, gdyż ostatnie 13 lat uczyniło z nas ekspertów w branży reklamowej. Jesteśmy do dyspozycji na każdym etapie realizacji zamówienia - począwszy od prac graficznych, przez wybór produktów i rozwiązań, aż do samego montażu. Szerokie grono sprawdzonych kontrahentów i dostawców pozwoliło nam stworzyć bogatą ofertę z zachowaniem konkurencyjnych cen. Dzięki temu możesz wykonać u nas tysiące produktów odpowiadających potrzebom Twojej firmy.

Reklama Kiwi Gifts

 

W naszej drukarni oferujemy Państwu wielkoformatowy druk solventowy wysokiej jakości o dużej wytrzymałości na warunki zewnętrzne. Materiały, na których drukujemy to: banery, siatki mesh, folie samoprzylepne samochodowe (monomeryczne, polimerowe, wylewane, półprzezroczyste OneWayVision), plakaty, billboardy, płótna, tablice PCV, plexi.

Zapewniamy Państwu szybkie terminy realizacji (1 lub 2 dniowe). W krótkim czasie możemy wykonać dla Państwa atrakcyjne projekty graficzne i wizualizacje reklam. Drukarnia korzysta z wysokiej jakości materiałów wiodących producentów: 3M, Oracal, Mactac, X-film. Nasze wydruki posiadają wysoką szczegółowość oraz bardzo dobre nasycenie kolorów. Służymy fachowym doradztwem w zakresie form reklamy oraz przy wyborze najskuteczniejszej metody promocji Państwa produktu lub usług. Na miejscu w biurze oferujemy wzorniki papierów, materiałów reklamowych. 

 
Referencje

Przez ostatnie 13 lat zrealizowaliśmy dziesiątki tysięcy zleceń - od tych malutkich, po poważne przedsięwzięcia. Zaczynaliśmy jak każdy, z drobnymi potknięciami, problemami, niedopatrzeniami. Jednak każdy kolejny rok funkcjonowania na rynku, to kolejny krok ku doskonałości. Dzisiaj wciąż nie jesteśmy doskonali, choć niewiele nam brakuje ;) Potwierdzają to słowa naszych zadowolonych Klientów.