Gadżety

Gadżety

Produkty reklamowe z logo

Gadżety z własnymi nadrukami to najlepszy sposób na reklamę. W naszej ofercie można znaleźć nie tylko popularne produkty reklamowe, ale również te niestandardowe. Prezentujemy między innymi kubki logo firmy bądź dowolną grafiką czy gadżety samochodowe. Wystarczy wybrać produkt, przesłać obraz, jaki ma zostać nadrukowany i wyczekiwać naszego projektu.

Szeroki wybór materiałów reklamowych w Katowicach

Bez względu na to, czy chodzi o smycze reklamowe, czy przypinki, gwarantujemy najwyższą jakość wykonania. Długopisy oferujemy zarówno w eleganckiej, metalowej odsłonie, jak i niezwykle popularnej, plastikowej wersji. Do kompletu możesz zamówić ołówki, kredki i inne materiały piśmiennicze. Jeżeli szykujesz event lub inne wydarzenie z pewnością zainteresują Cię balony, chorągiewki, papierowe czapeczki, opaski tyvek i opaski silikonowe. W ofercie mamy też szeroki wybór magnesów - pamiątkowych, reklamowych, czy otwieraczy. Poza tym polecamy szeroki wybór gadżetów kibica: trąbki, łapki, okulary i kiwaki. Poszukujesz materiałów reklamowych w Katowicach? Wśród naszej oferty z pewnością znajdziesz te idealne dla Ciebie.

Gadżety i produkty reklamowe dla firm

Gadżety i upominki reklamowe w Katowicach to obecnie niezbędny element reklamy każdej firmy – sprawdzą się zarówno w biurze, na targach, jak i na szkoleniach. Oferujemy wysokiej jakości produkty reklamowe z nadrukiem lub grawerem. Spersonalizowane akcesoria pomogą Ci w budowaniu rozpoznawalności marki wśród klientów. U nas znajdziesz zarówno popularne gadżety, takie jak kubki, smycze oraz długopisy, jak i nowoczesne akcesoria elektroniczne: pendrive, adaptery i ładowarki. Oferujemy także gadżety dla kibica oraz puzzle z dowolnym nadrukiem.

Podana cena produktów to kwota netto bez kosztów znakowania.