Zapachy samochodowe

Zapachy reklamowe do samochodu

W naszej ofercie znajdują się również zawieszki zapachowe do samochodów. Zapachy reklamowe są dostępne aż w ponad 1500 kształtach do wyboru. Istnieje możliwość wykonania również własnego wykrojnika na zamówienie, dzięki czemu reklamowe zapachy samochodowe staną się niepowtarzalne. Mogą one przypominać logo firmy bądź jej produkty, a także zawierać ciekawe nadruki. W sprawie ustalenia szczegółów indywidualnego produktu prosimy o kontakt.    

Reklamowe zapachy samochodowe - charakterystyka produktu

Zapach do samochodu z logo firmy to wyjątkowy i oryginalny gadżet oraz świetna i niedroga forma promocji firmy. Zapachy reklamowe mogą przybierać różne formy i kształty. Druk na zapachach jest dwustronny – każda ze stron może mieć tę samą lub różną grafikę. Mocowanie zapachu na plastikowym haczyku lub standardowej gumce. Reklamowe zapachy samochodowe sprawią, że firma na długo pozostanie w pamięci klienta. Realizujemy także nietypowe projekty – zawieszki o niestandardowych kształtach, oraz projekty z indywidualnym i personalizowanym wykrojnikiem.    

Dzięki naszym reklamowym zapachom samochodowym niepowtarzalna woń róży może już zawsze budzić pozytywne skojarzenia z Twoją marką! A może wolisz bardziej owocowe zapachy? W naszej ofercie odnajdziesz bogaty wybór zawieszek samochodowych, które przypomną Twoim klientom o słodyczy truskawek prosto z krzaczka i smaku świątecznej pomarańczy. Jesienią doskonale sprawdzi się aromat jabłka z cynamonem. Reklamowe zapachy samochodowe wzbudzą pozytywne skojarzenia i zbudują rozpoznawalność Twojej firmy.

Zapachy reklamowe - dlaczego warto?

Zapachy reklamowe bardzo dobrze sprawdzą się w postaci prezentu od firmy przewozowej. Zawieszki o wybranej przez Ciebie woni każdego dnia będą towarzyszyć potencjalnym klientom w drodze do pracy i podczas codziennych sprawunków, zarówno w tygodniu, jak i w czasie wolnym. Zapachy reklamowe to istotny element aromamarketingu, którego najważniejszym celem jest tworzenie pozytywnych skojarzeń w podświadomości odbiorcy. Działania te skutkują lepszymi relacjami z klientem, w wyniku których chętniej podejmują oni decyzje zakupowe.

Specyfikacja
Cennik
Wykrojniki
Aromatyzacje
Kolory gumek

 

Płatność
Wysyłka
Reklamacje
Infolinia

Realizacja zlecenia rozpoczyna się od potwierdzenia jednej z form płatności:

1. Przedpłata - Płatność przelewem przed realizacją zlecenia. Realizacja rozpoczyna się w momencie otrzymania od Państwa potwierdzenia przelewu. Do zamówienia wystawiana jest FV VAT.
Bieg terminu realizacji rozpoczyna się od dnia roboczego następującego po dniu, w którym wartość zamówienia została zaksięgowana na naszym koncie. Wszystkie produkty, usługi, projekty dostępne w naszym serwisie są personalizowane i wykonywane na specjalne zamówienie. Dlatego przyjęliśmy zasadę pobierania przedpłaty do Państwa zleceń.
2. Płatność gotówką przy odbiorze osobistym (do 1000zł netto) - Płatność odbywa się gotówką w czasie odbioru osobistego w siedzibie naszej firmy. W biurze dostępny jest terminal płatniczy. Posiadamy możliwość płatności kartą oraz blikiem.


3. Przelew 7-dni - Forma ta dotyczy jednostek samorządowych, jednostek administracji publicznej oraz szpitali.  Możliwość płatności odroczonej jest ustalana indywidualnie. Nie wystawiamy FV na termin poniżej 500zł netto.

Zapytaj o produkt / Zamów
Podaj ilość :
Adres e-mail:*
Imie i Nazwisko / Nazwa firmy:
Telefon kontaktowy:
Treść / opis :*
Pliki:
Wybierz pliki
Wyślij