Zapachy samochodowe

Zapachy reklamowe do samochodu

W naszej ofercie znajdują się również zawieszki zapachowe do samochodów w kształcie popularnych choinek. Jest to zaledwie jedna z propozycji bowiem zapachy reklamowe są dostępne aż w ponad 400 kształtach do wyboru. Istnieje możliwość wykonania również własnego wykrojnika na zamówienie, dzięki czemu reklamowe zapachy samochodowe staną się niepowtarzalne. Mogą one przypominać logo firmy bądź jej produkty, a także zawierać ciekawe nadruki. W sprawie ustalenia szczegółów indywidualnego produktu prosimy o kontakt

Zapach do samochodu z logo firmy to wyjątkowy i oryginalny gadżet oraz świetna i niedroga forma promocji firmy. Zapachy reklamowe mogą przybierać różne formy i kształty. Druk na zapachach jest dwustronny – każda ze stron może mieć tę samą lub różną grafikę. Mocowanie zapachu na plastikowym haczyku lub standardowej gumce. Reklamowe zapachy samochodowe sprawią, że firma na długo pozostanie w pamięci klienta. Realizujemy także nietypowe projekty – zawieszki o niestandardowych kształtach, oraz projekty z indywidualnym i personalizowanym wykrojnikiem.

Specyfikacja

Cennik

 100 sztuk200 sztuk300 sztuk500 sztuk1000 sztuk
1 ml3,802,902,302,001,60
2 ml3,953,202,502,301,75

 *Podane ceny są cenami netto w zł (nie zawierają podatku VAT).

 

Niestandardowy wykrojnik - 190 zł netto

Dodatkowa aromatyzacja - 20 zł netto

Wykrojniki
Aromatyzacje

 

Płatność
Wysyłka
Reklamacje
Infolinia

Realizacja zlecenia rozpoczyna się od potwierdzenia jednej z form płatności:

1. Przedpłata - Płatność przelewem przed realizacją zlecenia. Realizacja rozpoczyna się w momencie otrzymania od Państwa potwierdzenia przelewu. Do zamówienia wystawiana jest FV VAT.
Bieg terminu realizacji rozpoczyna się od dnia roboczego następującego po dniu, w którym wartość zamówienia została zaksięgowana na naszym koncie. Wszystkie produkty, usługi, projekty dostępne w naszym serwisie są personalizowane i wykonywane na specjalne zamówienie. Dlatego przyjęliśmy zasadę pobierania przedpłaty do Państwa zleceń.
2. Płatność gotówką przy odbiorze osobistym (do 1500zł netto) - Płatność odbywa się gotówką w czasie odbioru osobistego w siedzibie naszej firmy. W biurze dostępny jest terminal płatniczy. Posiadamy możliwość płatności kartą oraz blikiem.
3. Pobranie - Płatność odbywa się gotówką w czasie odbioru towaru dostarczonego przez kuriera do siedziby Państwa firmy. Ewentualnie: płatność bezpośrednio po wykonanej pracy montażysty. 


4. Przelew 7-dni - Aby uzyskać możliwość odroczonej płatności prosimy o przesłanie na adres biuro@kiwigifts.pl dokumentów firmy. W odpowiedzi otrzymają Państwo oświadczenie do wypełnienia. Możliwość płatności odroczonej jest ustalana indywidualnie, nie wcześniej jak od trzeciego zlecenia. Nie wystawiamy FV na termin poniżej 500zł netto.

Zapytaj o produkt / Zamów
Podaj ilość :
Adres e-mail:*
Imie i Nazwisko / Nazwa firmy:
Telefon kontaktowy:
Treść / opis :*
Pliki:
Wybierz pliki
Wyślij