Balony z logo

Oferujemy nadruk na balonikach lateksowych 12 cali (30 cm) w kolorach pastelowych, na specjalne życzenie dostępne także balony w kolorach metalizowanych oraz balony w kształcie serca. Zapewniamy wysoką jakość nadruku, atrakcyjne ceny oraz szybki czas realizacji. Minimalny nakład zamówienia to 50 sztuk. W ofercie posiadamy również zatyczki (koszyczki) oraz patyczki.

Cennik

Cennik balonów z nadrukiem (w cenie patyczki i zatyczki)

 Nadruk jednostronnyNadruk dwustronny
 nadruk w 1 kolorzenadruk w 2 kolorachnadruk w 3 kolorachnadruk w 1 kolorze
50 sztuk160320460265
100 sztuk200365515330
200 sztuk290510715450
300 sztuk390665925555
500 sztuk5509001225765

*Podane ceny są cenami netto w zł (nie zawierają podatku VAT). Wysyłka kurierem 20 zł netto.

Akcesoria

Oczekiwania klientów, którzy odwiedzają naszą firmę to przede wszystkim balony, które będą w stanie pełnić rozmaite funkcje reklamowe. Staramy się zminimalizować czas wykonania nadruków na balonach, starając się, aby logo firmy było efektownie zaakcentowane. Dzięki nowoczesnym technologiom, które wykorzystujemy do produkcji nadruków na balonach możemy uzyskać satysfakcjonujący efekt. Nie boimy się wyzwań, dlatego chętnie zrealizujemy nawet najtrudniejsze zlecenia. Klienci z pewnością zwrócą uwagę na logo Państwa firmy umieszczone na kolorowym balonie, co pozwoli wyróżnić swoją ofertę na tle konkurencji.

Płatność
Wysyłka
Reklamacje
Infolinia

Realizacja zlecenia rozpoczyna się od potwierdzenia jednej z form płatności:

1. Przedpłata - Płatność przelewem przed realizacją zlecenia. Realizacja rozpoczyna się w momencie otrzymania od Państwa potwierdzenia przelewu. Do zamówienia wystawiana jest FV VAT.
Bieg terminu realizacji rozpoczyna się od dnia roboczego następującego po dniu, w którym wartość zamówienia została zaksięgowana na naszym koncie. Wszystkie produkty, usługi, projekty dostępne w naszym serwisie są personalizowane i wykonywane na specjalne zamówienie. Dlatego przyjęliśmy zasadę pobierania przedpłaty do Państwa zleceń.
2. Płatność gotówką przy odbiorze osobistym (do 1000zł netto) - Płatność odbywa się gotówką w czasie odbioru osobistego w siedzibie naszej firmy. W biurze dostępny jest terminal płatniczy. Posiadamy możliwość płatności kartą oraz blikiem.


3. Przelew 7-dni - Forma ta dotyczy jednostek samorządowych, jednostek administracji publicznej oraz szpitali.  Możliwość płatności odroczonej jest ustalana indywidualnie. Nie wystawiamy FV na termin poniżej 500zł netto.

Zapytaj o produkt / Zamów
Podaj ilość :
Adres e-mail:*
Imie i Nazwisko / Nazwa firmy:
Telefon kontaktowy:
Treść / opis :*
Pliki:
Wybierz pliki
Wyślij