Smycze z nadrukiem

Smycze reklamowe drukowane są na taśmie poliestrowej, wykonane metodą sublimacji dwustronnej. Dostępne w czterech różnych szerokościach: 10, 15, 20 i 25 mm. Każda smycz jest standardowo wyposażona w karabińczyk typu rybka. Istnieje możliwość wyposażenia jej w dodatkowe komponenty: plastikowe łączniki, bezpieczniki umieszczone na karku, czy uchwyty GSM.

Smycze z logotypem czy nazwą Twojej firmy to drobiazg, którego nie można przecenić. Ten atrakcyjny cenowo i wizualnie gadżet wspaniale sprawdza się jako nośnik reklamowy, a także prezent wręczany klientom przy różnych okazjach. Rozmaite zakończenia (karabińczyk, zawieszka, złączka czy etui) pozwalają na takie dopasowanie produktu, by był w najwyższym stopniu użyteczny, zachowując jednocześnie jego atrakcyjny wygląd. Gwarantujemy smycze reklamowe najwyższej jakości oraz szybki czas realizacji, zapewniając również konkurencyjne ceny.

Minimalne zamówienie to 50 sztuk. Nakłady muszą stanowić wielokrotność pakietu 50 sztuk (100 / 150 / 200 / 250 itd.)

Uwaga: Taśma jest fabrycznie biała - przy zadruku jednostronnym wnętrze smycze będzie białe.

 

Cennik smyczy jednostronnych

Cennik smyczy dwustronnych

Akcesoria

 

Płatność
Wysyłka
Reklamacje
Infolinia

Realizacja zlecenia rozpoczyna się od potwierdzenia jednej z form płatności:

1. Przedpłata - Płatność przelewem przed realizacją zlecenia. Realizacja rozpoczyna się w momencie otrzymania od Państwa potwierdzenia przelewu. Do zamówienia wystawiana jest FV VAT.
Bieg terminu realizacji rozpoczyna się od dnia roboczego następującego po dniu, w którym wartość zamówienia została zaksięgowana na naszym koncie. Wszystkie produkty, usługi, projekty dostępne w naszym serwisie są personalizowane i wykonywane na specjalne zamówienie. Dlatego przyjęliśmy zasadę pobierania przedpłaty do Państwa zleceń.
2. Płatność gotówką przy odbiorze osobistym (do 1500zł netto) - Płatność odbywa się gotówką w czasie odbioru osobistego w siedzibie naszej firmy. W biurze dostępny jest terminal płatniczy. Posiadamy możliwość płatności kartą oraz blikiem.
3. Pobranie - Płatność odbywa się gotówką w czasie odbioru towaru dostarczonego przez kuriera do siedziby Państwa firmy. Ewentualnie: płatność bezpośrednio po wykonanej pracy montażysty. 


4. Przelew 7-dni - Aby uzyskać możliwość odroczonej płatności prosimy o przesłanie na adres biuro@kiwigifts.pl dokumentów firmy. W odpowiedzi otrzymają Państwo oświadczenie do wypełnienia. Możliwość płatności odroczonej jest ustalana indywidualnie, nie wcześniej jak od trzeciego zlecenia. Nie wystawiamy FV na termin poniżej 500zł netto.

Zapytaj o produkt / Zamów
Podaj ilość :
Adres e-mail:*
Imie i Nazwisko / Nazwa firmy:
Telefon kontaktowy:
Treść / opis :*
Pliki:
Wybierz pliki
Wyślij