Smycze z nadrukiem

Smycze reklamowe drukowane są na taśmie poliestrowej, wykonane metodą sublimacji dwustronnej. Dostępne w czterech różnych szerokościach: 10, 15, 20 i 25 mm. Każda smycz jest standardowo wyposażona w karabińczyk typu rybka. Istnieje możliwość wyposażenia jej w dodatkowe komponenty: plastikowe łączniki, bezpieczniki umieszczone na karku, czy uchwyty GSM. Nasze smycze reklamowe to skuteczna i tania forma promocji, która zachwyci klientów i doskonale sprawdzi się podczas wydarzeń zewnętrznych: konferencji, szkoleń, targów.    

Smycze reklamowe - charakterystyka

Smycze z logotypem czy nazwą Twojej firmy to drobiazg, którego nie można przecenić. Ten atrakcyjny cenowo i wizualnie gadżet wspaniale sprawdza się jako nośnik reklamowy, a także prezent wręczany klientom przy różnych okazjach. Rozmaite zakończenia (karabińczyk, zawieszka, złączka czy etui) pozwalają na takie dopasowanie produktu, by był w najwyższym stopniu użyteczny, zachowując jednocześnie jego atrakcyjny wygląd. Koszty produkcji są niewielkie, szczególnie przy bardzo dużym nakładzie, dzięki czemu dotrzesz do ogromnej rzeszy potencjalnych klientów. Gwarantujemy smycze reklamowe najwyższej jakości oraz szybki czas realizacji, zapewniając również konkurencyjne ceny.    

Do naszych smyczy reklamowych z pewnością warto dobrać również takie akcesoria jak: łącznik plastikowy, łącznik bezpieczeństwa, uchwyt GSM wszywany czy szekla metalowa. Elementy te dodatkowo zwiększą komfort użytkowania i zapewnią bezpieczeństwo zarówno Tobie, jak i klientom.    

Smycze reklamowe na konferencje i targi

Dzięki naszym smyczom łatwo wyróżnisz się podczas konferencji i targów. Choć smycze reklamowe są niezwykle popularnym gadżetem, to ich uniwersalność sprawia, że wciąż stanowią skuteczną metodę promocji. Ich niewątpliwą zaletą są bardzo niskie koszty produkcji i niewielki rozmiar, dzięki czemu łatwo przetransportujesz je na wydarzenia odbywające się na drugim końcu Polski.    

Smycze reklamowe to nieodłączny element zestawu promocyjnego, tradycyjnego podarunku dla klientów i partnerów biznesowych podczas targów, konferencji i szkoleń. Miły moment wręczania upominków to doskonała okazja do rozmowy, podczas której przedstawisz odbiorcom ofertę i uzgodnisz z nimi warunki współpracy. Tak proste gadżety jak smycze reklamowe mogą zwiększyć świadomość dotyczącą Twojej marki, budować nowe relacje i zapewnić firmie pożądany rozgłos.    

Minimalne zamówienie to 50 sztuk. Nakłady muszą stanowić wielokrotność pakietu 50 sztuk (100 / 150 / 200 / 250 itd.)    

Uwaga: Taśma jest fabrycznie biała - przy zadruku jednostronnym wnętrze smycze będzie białe.

 

Cennik smyczy jednostronnych
Cennik smyczy dwustronnych
Akcesoria

 

Płatność
Wysyłka
Reklamacje
Infolinia

Realizacja zlecenia rozpoczyna się od potwierdzenia jednej z form płatności:

1. Przedpłata - Płatność przelewem przed realizacją zlecenia. Realizacja rozpoczyna się w momencie otrzymania od Państwa potwierdzenia przelewu. Do zamówienia wystawiana jest FV VAT.
Bieg terminu realizacji rozpoczyna się od dnia roboczego następującego po dniu, w którym wartość zamówienia została zaksięgowana na naszym koncie. Wszystkie produkty, usługi, projekty dostępne w naszym serwisie są personalizowane i wykonywane na specjalne zamówienie. Dlatego przyjęliśmy zasadę pobierania przedpłaty do Państwa zleceń.
2. Płatność gotówką przy odbiorze osobistym (do 1000zł netto) - Płatność odbywa się gotówką w czasie odbioru osobistego w siedzibie naszej firmy. W biurze dostępny jest terminal płatniczy. Posiadamy możliwość płatności kartą oraz blikiem.


3. Przelew 7-dni - Forma ta dotyczy jednostek samorządowych, jednostek administracji publicznej oraz szpitali.  Możliwość płatności odroczonej jest ustalana indywidualnie. Nie wystawiamy FV na termin poniżej 500zł netto.

Zapytaj o produkt / Zamów
Podaj ilość :
Adres e-mail:*
Imie i Nazwisko / Nazwa firmy:
Telefon kontaktowy:
Treść / opis :*
Pliki:
Wybierz pliki
Wyślij