Długopisy z grawerem

od 0,98 zł netto / szt.
Zapytaj o produkt / Zamów
lub zadzwoń 32 291 00 02

Oferujemy szeroką gamę modeli długopisów metalowych ze znakowaniem metodą graweru. Grawer laserowy z jednej lub dwóch stron. Szeroka gama kolorów, możliwość dzielenia zamówienia w obrębie kolorów na pakiety po 50 sztuk. 

Charakterystyka:

  • Znakowanie - grawer laserowy
  • Treść znakowania - jeden uzgodniony projekt - tekst, grafika, logo
  • Kolor znakowania - biały, lekko szary (wyjątek, długopisy białe i żółte - grawer szary)
  • Kolor długopisu - możliwość dzielenia na pakiet 50 sztuk z jednego koloru
  • Wkład długopisu - typ ZENITH, kolor niebieski
  • Projekt i wizualizacja - gratis
  • Minimalne zamówienie - 100 sztuk (50 z jednego koloru)
Długopis Cosmo

Kolory (dostępność poszczególnych kolorów może być ograniczona)

Cennik

 100-450 sztuk500-1450 sztuk1500-3000 sztuk
grawer jednostronny1,39 / szt1,10 / szt1,03 / szt 
grawer dwustronny1,59 / szt1,25 / szt1,15 / szt

 

Długopis Cosmo slim
Bello touch pen

 

Długopisy reklamowe z indywidualnym nadrukiem to doskonały prezent, który zostanie doceniony przez każdego klienta czy kontrahenta. Oryginalne gadżety reklamowe stanowią klucz do sukcesu, dlatego warto umieszczać na nich również logo lub nazwę firmy. Z całą pewnością długopisy z grawerem są inwestycją, która zwróci się w postaci nowych nabywców.

Zdjęcia długopisów mają charakter poglądowy - rzeczywisty kolor produktów może różnić się od prezentowanego.

Płatność
Wysyłka
Reklamacje
Infolinia

Realizacja zlecenia rozpoczyna się od potwierdzenia jednej z form płatności:

1. Przedpłata - Płatność przelewem przed realizacją zlecenia. Realizacja rozpoczyna się w momencie otrzymania od Państwa potwierdzenia przelewu. Do zamówienia wystawiana jest FV VAT.
Bieg terminu realizacji rozpoczyna się od dnia roboczego następującego po dniu, w którym wartość zamówienia została zaksięgowana na naszym koncie. Wszystkie produkty, usługi, projekty dostępne w naszym serwisie są personalizowane i wykonywane na specjalne zamówienie. Dlatego przyjęliśmy zasadę pobierania przedpłaty do Państwa zleceń.
2. Płatność gotówką przy odbiorze osobistym (do 1500zł netto) - Płatność odbywa się gotówką w czasie odbioru osobistego w siedzibie naszej firmy. W biurze dostępny jest terminal płatniczy. Posiadamy możliwość płatności kartą oraz blikiem.
3. Pobranie - Płatność odbywa się gotówką w czasie odbioru towaru dostarczonego przez kuriera do siedziby Państwa firmy. Ewentualnie: płatność bezpośrednio po wykonanej pracy montażysty. 


4. Przelew 7-dni - Aby uzyskać możliwość odroczonej płatności prosimy o przesłanie na adres biuro@kiwigifts.pl dokumentów firmy. W odpowiedzi otrzymają Państwo oświadczenie do wypełnienia. Możliwość płatności odroczonej jest ustalana indywidualnie, nie wcześniej jak od trzeciego zlecenia. Nie wystawiamy FV na termin poniżej 500zł netto.

Zapytaj o produkt / Zamów
Podaj ilość :
Adres e-mail:*
Imie i Nazwisko / Nazwa firmy:
Telefon kontaktowy:
Treść / opis :*
Pliki:
Wybierz pliki
Wyślij