Długopisy z grawerem

Oferujemy szeroką gamę modeli długopisów metalowych ze znakowaniem metodą graweru. Grawer laserowy może być obecny z jednej lub dwóch stron. Proponujemy szeroką gamę kolorów długopisów reklamowych z Katowic. Istnieje także możliwość dzielenia zamówienia w obrębie kolorów na pakiety po 50 sztuk. Długopisy reklamowe to tania i bardzo praktyczna forma reklamy, którą doceni każda osoba, która kiedykolwiek miała problem ze znalezieniem czegoś do pisania w swojej torbie. Nasze długopisy z grawerem z Katowic wychodzą naprzeciw codziennym problemom Klientów. Twoja reklama może na co dzień towarzyszyć im w pełnym wrażeń dniu.

Długopisy reklamowe z Katowic - charakterystyka:    

  • Znakowanie - grawer laserowy
  • Treść znakowania - jeden uzgodniony projekt - tekst, grafika, logo
  • Kolor znakowania - biały, lekko szary (wyjątek, długopisy białe i żółte - grawer szary)
  • Kolor długopisu - możliwość dzielenia na pakiet 50 sztuk z jednego koloru
  • Wkład długopisu - typ ZENITH, kolor niebieski
  • Projekt i wizualizacja - gratis
  • Minimalne zamówienie - 100 sztuk (50 z jednego koloru)

Długopisy reklamowe z Katowic gwarancją efektywnej promocji

Długopisy reklamowe z Katowic z indywidualnym nadrukiem to doskonały prezent, który zostanie doceniony przez każdego klienta czy kontrahenta. Oryginalne gadżety reklamowe stanowią klucz do sukcesu strategii promocyjnej każdej firmy. Nawet najwięksi gracze na rynku dokładają wszelkich starań, by dbać o swoją rozpoznawalność. Akcesoria reklamowe są tanim sposobem na budzenie pozytywnych skojarzeń związanych z marką. Droga do podbicia serca konsumenta bywa trudna i wyboista, lecz nasze długopisy reklamowe z Katowic z pewnością sprawią, że zadowolisz nawet bardzo wymagających odbiorców.

Nasze grawerowane długopisy należą do grona najczęściej zamawianych akcesoriów reklamowych. Jest to klasyczny wybór dla osób, które doceniają sprawdzone rozwiązania, dzięki którym logo Twojej firmy będzie zawsze towarzyszyło potencjalnym klientom w codzienności, np: na uczelni, w pracy, na poczcie. Umieszczenie na gadżetach logo lub nazwy firmy z całą pewnością uczyni z długopisów reklamowych z Katowic z grawerem przemyślaną inwestycję, która już wkrótce zwróci Ci się z nabytkiem w postaci nowych klientów i partnerów biznesowych, ogromnej fali wzrostów sprzedażowych i zwiększonej świadomości marki.

Długopis Cosmo
Długopis Cosmo slim
Bello touch pen

*Podane ceny są cenami netto w zł (nie zawierają podatku VAT).

 

Długopisy reklamowe z indywidualnym nadrukiem to doskonały prezent, który zostanie doceniony przez każdego klienta czy kontrahenta. Oryginalne gadżety reklamowe stanowią klucz do sukcesu, dlatego warto umieszczać na nich również logo lub nazwę firmy. Z całą pewnością długopisy z grawerem są inwestycją, która zwróci się w postaci nowych nabywców.

Zdjęcia długopisów mają charakter poglądowy - rzeczywisty kolor produktów może różnić się od prezentowanego.

Płatność
Wysyłka
Reklamacje
Infolinia

Realizacja zlecenia rozpoczyna się od potwierdzenia jednej z form płatności:

1. Przedpłata - Płatność przelewem przed realizacją zlecenia. Realizacja rozpoczyna się w momencie otrzymania od Państwa potwierdzenia przelewu. Do zamówienia wystawiana jest FV VAT.
Bieg terminu realizacji rozpoczyna się od dnia roboczego następującego po dniu, w którym wartość zamówienia została zaksięgowana na naszym koncie. Wszystkie produkty, usługi, projekty dostępne w naszym serwisie są personalizowane i wykonywane na specjalne zamówienie. Dlatego przyjęliśmy zasadę pobierania przedpłaty do Państwa zleceń.
2. Płatność gotówką przy odbiorze osobistym (do 1000zł netto) - Płatność odbywa się gotówką w czasie odbioru osobistego w siedzibie naszej firmy. W biurze dostępny jest terminal płatniczy. Posiadamy możliwość płatności kartą oraz blikiem.


3. Przelew 7-dni - Forma ta dotyczy jednostek samorządowych, jednostek administracji publicznej oraz szpitali.  Możliwość płatności odroczonej jest ustalana indywidualnie. Nie wystawiamy FV na termin poniżej 500zł netto.

Zapytaj o produkt / Zamów
Podaj ilość :
Adres e-mail:*
Imie i Nazwisko / Nazwa firmy:
Telefon kontaktowy:
Treść / opis :*
Pliki:
Wybierz pliki
Wyślij