Czyścik do telefonu

Czyścik do ekranu wykonany jest z mikrofibry i umieszczony na kartoniku o wymiarach 55 x 85 mm i zapakowany w woreczek PVC. Składa się z dwóch warstw: przednia część czyszcząca - wykonana jest z mikrofibry z nadrukiem w pełnym kolorze, tylna część klejąca (plecki) wykonana jest z adhesywnego silikonu, przylegającego do płaskich powierzchni.

Ten nowoczesny czyścik po użyciu przykleja się do spodu telefonu/smartfona i w ten sposób jest on zawsze pod ręką, a jednocześnie nie przeszkadza w użytkowaniu urządzenia. Nowoczesne i praktyczne czyściki do tabletów, telefonów, smartfonów, obiektywów aparatów i kamer. 

Kształty

Cennik

Cennik czyścików standardowych

 kwadrat / okrąg 28 mmkwadrat 30x30 mmokrąg 33 mmprostokąt 40x30 mm
100 sztuk2,702,903,003,05
200 sztuk2,452,752,802,85
300 sztuk2,202,502,552,60
500 sztuk2,052,202,252,30

*Podane ceny są cenami netto w zł (nie zawierają podatku VAT) za jedną sztukę.

Jak przygotować plik?
Płatność
Wysyłka
Reklamacje
Infolinia

Realizacja zlecenia rozpoczyna się od potwierdzenia jednej z form płatności:

1. Przedpłata - Płatność przelewem przed realizacją zlecenia. Realizacja rozpoczyna się w momencie otrzymania od Państwa potwierdzenia przelewu. Do zamówienia wystawiana jest FV VAT.
Bieg terminu realizacji rozpoczyna się od dnia roboczego następującego po dniu, w którym wartość zamówienia została zaksięgowana na naszym koncie. Wszystkie produkty, usługi, projekty dostępne w naszym serwisie są personalizowane i wykonywane na specjalne zamówienie. Dlatego przyjęliśmy zasadę pobierania przedpłaty do Państwa zleceń.
2. Płatność gotówką przy odbiorze osobistym (do 1000zł netto) - Płatność odbywa się gotówką w czasie odbioru osobistego w siedzibie naszej firmy. W biurze dostępny jest terminal płatniczy. Posiadamy możliwość płatności kartą oraz blikiem.


3. Przelew 7-dni - Forma ta dotyczy jednostek samorządowych, jednostek administracji publicznej oraz szpitali.  Możliwość płatności odroczonej jest ustalana indywidualnie. Nie wystawiamy FV na termin poniżej 500zł netto.

Zapytaj o produkt / Zamów
Podaj ilość :
Adres e-mail:*
Imie i Nazwisko / Nazwa firmy:
Telefon kontaktowy:
Treść / opis :*
Pliki:
Wybierz pliki
Wyślij