Czyścik do telefonu

Czyścik do ekranu wykonany jest z mikrofibry i umieszczony na kartoniku o wymiarach 55 x 85 mm i zapakowany w woreczek PVC. Składa się z dwóch warstw: przednia część czyszcząca - wykonana jest z mikrofibry z nadrukiem w pełnym kolorze, tylna część klejąca (plecki) wykonana jest z adhesywnego silikonu, przylegającego do płaskich powierzchni.

Ten nowoczesny czyścik po użyciu przykleja się do spodu telefonu/smartfona i w ten sposób jest on zawsze pod ręką, a jednocześnie nie przeszkadza w użytkowaniu urządzenia. Nowoczesne i praktyczne czyściki do tabletów, telefonów, smartfonów, obiektywów aparatów i kamer. 

Kształty

Cennik
Jak przygotować plik?
Płatność
Wysyłka
Reklamacje
Infolinia

Realizacja zlecenia rozpoczyna się od potwierdzenia jednej z form płatności:

1. Przedpłata - Płatność przelewem przed realizacją zlecenia. Realizacja rozpoczyna się w momencie otrzymania od Państwa potwierdzenia przelewu. Do zamówienia wystawiana jest FV VAT.
Bieg terminu realizacji rozpoczyna się od dnia roboczego następującego po dniu, w którym wartość zamówienia została zaksięgowana na naszym koncie. Wszystkie produkty, usługi, projekty dostępne w naszym serwisie są personalizowane i wykonywane na specjalne zamówienie. Dlatego przyjęliśmy zasadę pobierania przedpłaty do Państwa zleceń.
2. Płatność gotówką przy odbiorze osobistym (do 1500zł netto) - Płatność odbywa się gotówką w czasie odbioru osobistego w siedzibie naszej firmy. W biurze dostępny jest terminal płatniczy. Posiadamy możliwość płatności kartą oraz blikiem.
3. Pobranie - Płatność odbywa się gotówką w czasie odbioru towaru dostarczonego przez kuriera do siedziby Państwa firmy. Ewentualnie: płatność bezpośrednio po wykonanej pracy montażysty. 


4. Przelew 7-dni - Aby uzyskać możliwość odroczonej płatności prosimy o przesłanie na adres biuro@kiwigifts.pl dokumentów firmy. W odpowiedzi otrzymają Państwo oświadczenie do wypełnienia. Możliwość płatności odroczonej jest ustalana indywidualnie, nie wcześniej jak od trzeciego zlecenia. Nie wystawiamy FV na termin poniżej 500zł netto.

Zapytaj o produkt / Zamów
Podaj ilość :
Adres e-mail:*
Imie i Nazwisko / Nazwa firmy:
Telefon kontaktowy:
Treść / opis :*
Pliki:
Wybierz pliki
Wyślij