Dyplomy, certyfikaty

Wykonujemy wszelkiego rodzaju dyplomy, certyfikaty i zaświadczenia w wielu różnych opcjach. Standardowo proponujemy format A4, papier kredowy 350 g lub druk na papierze metalizowanym. Na zamówienie dostępne także inne papiery (eko, fakturowany, barwiony w masie). Istnieje możliwość personalizacji wydruku oraz laminacji.

Cennik

Szt.Papier / gramaturaWydrukWydruk + Personalizacja
1kreda 250 g3,504,50
1kreda 350 g4,505,00
1papier ozdobny5,506,00

Opcjonalnie - laminowanie na gorąco - 3 zł netto/szt.

*Podane ceny są cenami netto w zł (nie zawierają podatku VAT) oraz nie zawierają kosztów projektu graficznego.

Jak przygotować plik?
Personalizacja

Pobierz szablon 

Płatność
Wysyłka
Reklamacje
Infolinia

Realizacja zlecenia rozpoczyna się od potwierdzenia jednej z form płatności:

1. Przedpłata - Płatność przelewem przed realizacją zlecenia. Realizacja rozpoczyna się w momencie otrzymania od Państwa potwierdzenia przelewu. Do zamówienia wystawiana jest FV VAT.
Bieg terminu realizacji rozpoczyna się od dnia roboczego następującego po dniu, w którym wartość zamówienia została zaksięgowana na naszym koncie. Wszystkie produkty, usługi, projekty dostępne w naszym serwisie są personalizowane i wykonywane na specjalne zamówienie. Dlatego przyjęliśmy zasadę pobierania przedpłaty do Państwa zleceń.
2. Płatność gotówką przy odbiorze osobistym (do 1000zł netto) - Płatność odbywa się gotówką w czasie odbioru osobistego w siedzibie naszej firmy. W biurze dostępny jest terminal płatniczy. Posiadamy możliwość płatności kartą oraz blikiem.


3. Przelew 7-dni - Forma ta dotyczy jednostek samorządowych, jednostek administracji publicznej oraz szpitali.  Możliwość płatności odroczonej jest ustalana indywidualnie. Nie wystawiamy FV na termin poniżej 500zł netto.

Zapytaj o produkt / Zamów
Podaj ilość :
Adres e-mail:*
Imie i Nazwisko / Nazwa firmy:
Telefon kontaktowy:
Treść / opis :*
Pliki:
Wybierz pliki
Wyślij