Etui na kartę/klucz

Etui na kartę lub klucz hotelowy to praktyczny, a przy tym efektowny element wizerunkowy. Przyda się w każdym hotelu lub pensjonacie, w którym liczy się własny styl. Etui nie tylko ułatwi przechowywanie klucza lub karty hotelowej, ale będzie też praktycznym nośnikiem reklamowo-informacyjnym. Możesz je uzupełnić grafiką, logo lub ciekawym tekstem – i to na każdej ze stron. Czy wiesz, że możesz wybrać wiele wzorów w ramach jednego zamówienia?
Etui precyzyjnie sztancujemy i wykonujemy nacięcia na kartę – tak, aby ułatwić jej wygodne osadzenie. Rozłożone etui ma wymiary 150 x 105 mm, a po złożeniu ma kieszonkowy rozmiar 75 x 105 mm.

 

 

Cennik
Pobierz szablon 

 

Płatność
Wysyłka
Reklamacje
Infolinia

Realizacja zlecenia rozpoczyna się od potwierdzenia jednej z form płatności:

1. Przedpłata - Płatność przelewem przed realizacją zlecenia. Realizacja rozpoczyna się w momencie otrzymania od Państwa potwierdzenia przelewu. Do zamówienia wystawiana jest FV VAT.
Bieg terminu realizacji rozpoczyna się od dnia roboczego następującego po dniu, w którym wartość zamówienia została zaksięgowana na naszym koncie. Wszystkie produkty, usługi, projekty dostępne w naszym serwisie są personalizowane i wykonywane na specjalne zamówienie. Dlatego przyjęliśmy zasadę pobierania przedpłaty do Państwa zleceń.
2. Płatność gotówką przy odbiorze osobistym (do 1000zł netto) - Płatność odbywa się gotówką w czasie odbioru osobistego w siedzibie naszej firmy. W biurze dostępny jest terminal płatniczy. Posiadamy możliwość płatności kartą oraz blikiem.


3. Przelew 7-dni - Forma ta dotyczy jednostek samorządowych, jednostek administracji publicznej oraz szpitali.  Możliwość płatności odroczonej jest ustalana indywidualnie. Nie wystawiamy FV na termin poniżej 500zł netto.

Zapytaj o produkt / Zamów
Podaj ilość :
Adres e-mail:*
Imie i Nazwisko / Nazwa firmy:
Telefon kontaktowy:
Treść / opis :*
Pliki:
Wybierz pliki
Wyślij