Teczki box

Teczki box, czyli teczki skrzydełkowe z nadrukiem reklamowym, wykonujemy ze sztywnej, wzmocnionej tektury litej KAPPA 2 mm, dwustronnie gładzonej. Na zewnątrz stosujemy okleinę drukowaną w pełnym kolorze, z folią mat lub błysk. Wewnątrz biała kreda niefoliowana. Istnieje także możliwość wykonania nadruku wewnątrz teczki. 

W teczkach można zastosować zamykanie na gumkę, rzepy lub magnesy oraz zamontować rączkę. W zależności od potrzeb polecamy różne rozmiary i szerokości grzbietu. Grzbiety mogą być proste lub zaokrąglone - wielobigowe. Szeroki wybór akcesoriów dodatkowych takich jak plastikowy uchwyt na długopis, kieszonki, mechanizmy, pozwalają dostosować teczkę do własnych potrzeb. Teczki  można uszlachetnić dodatkowo różnego rodzaju foliami: matową i błyszczącą oraz lakierem UV.

To idealne rozwiązanie marketingowe dla wszystkich, którzy cenią oryginalność i wygodę. Nadają się nie tylko na gadżet reklamowy, ale także doskonale sprawdzą się jako standardowe wyposażenie pracowników.

Płatność
Wysyłka
Reklamacje
Infolinia

Realizacja zlecenia rozpoczyna się od potwierdzenia jednej z form płatności:

1. Przedpłata - Płatność przelewem przed realizacją zlecenia. Realizacja rozpoczyna się w momencie otrzymania od Państwa potwierdzenia przelewu. Do zamówienia wystawiana jest FV VAT.
Bieg terminu realizacji rozpoczyna się od dnia roboczego następującego po dniu, w którym wartość zamówienia została zaksięgowana na naszym koncie. Wszystkie produkty, usługi, projekty dostępne w naszym serwisie są personalizowane i wykonywane na specjalne zamówienie. Dlatego przyjęliśmy zasadę pobierania przedpłaty do Państwa zleceń.
2. Płatność gotówką przy odbiorze osobistym (do 1000zł netto) - Płatność odbywa się gotówką w czasie odbioru osobistego w siedzibie naszej firmy. W biurze dostępny jest terminal płatniczy. Posiadamy możliwość płatności kartą oraz blikiem.


3. Przelew 7-dni - Forma ta dotyczy jednostek samorządowych, jednostek administracji publicznej oraz szpitali.  Możliwość płatności odroczonej jest ustalana indywidualnie. Nie wystawiamy FV na termin poniżej 500zł netto.

Zapytaj o produkt / Zamów
Podaj ilość :
Adres e-mail:*
Imie i Nazwisko / Nazwa firmy:
Telefon kontaktowy:
Treść / opis :*
Pliki:
Wybierz pliki
Wyślij