Koszulki z nadrukiem lub haftem

Oferujemy szeroki wybór koszulek rekamowych (damskich, męskich i dziecięcych) w szerokiej gamie kolorów, z bawełny o różnej gramaturze, tradycyjnych lub typu Polo. Stosujemy różne metody nadruku (flex, flock, DTG) oraz haft. Znakowanie wykonujemy z przodu lub z tyłu koszulki oraz na rękawku. Każde zamówienie wyceniane jest indywidualnie.

Do przygotowania kalkulacji potrzebne są następujące informacje:

  • typ koszulki: damska, męska, dziecięca, tshirt lub polo
  • gramatura: ekonomiczna, standard, premium
  • nakład
  • projekt
  • technika znakowania: nadruk lub haft
Cennik koszulek

Cennik nadruku

Kolory koszulek
Rozmiary

 

Nasze koszulki idealnie nadają się na targi, imprezę firmową lub inną wyjątkową okazję. Możesz zamówić je dla siebie, dla pracowników lub klientów. Zrealizujemy każdy pomysł na własną koszulkę dostosowując najlepszą metodę nadruku. W naszej ofercie znajdziesz koszulki damskie, męskie i dziecięce w najpopularniejszych kolorach. Możesz wybrać nadruk: przód, tył, rękawek prawy lub lewy, a Twój projekt nadrukujemy w pełnym kolorze. 

Płatność

Wysyłka

Reklamacje
Infolinia

Realizacja zlecenia rozpoczyna się od potwierdzenia jednej z form płatności:

1. Przedpłata - Płatność przelewem przed realizacją zlecenia. Realizacja rozpoczyna się w momencie otrzymania od Państwa potwierdzenia przelewu. Do zamówienia wystawiana jest FV VAT.
Bieg terminu realizacji rozpoczyna się od dnia roboczego następującego po dniu, w którym wartość zamówienia została zaksięgowana na naszym koncie. Wszystkie produkty, usługi, projekty dostępne w naszym serwisie są personalizowane i wykonywane na specjalne zamówienie. Dlatego przyjęliśmy zasadę pobierania przedpłaty do Państwa zleceń.
2. Płatność gotówką przy odbiorze osobistym (do 1000zł netto) - Płatność odbywa się gotówką w czasie odbioru osobistego w siedzibie naszej firmy. W biurze dostępny jest terminal płatniczy. Posiadamy możliwość płatności kartą oraz blikiem.
3. Pobranie - Płatność odbywa się gotówką w czasie odbioru towaru dostarczonego przez kuriera do siedziby Państwa firmy. Ewentualnie: płatność bezpośrednio po wykonanej pracy montażysty. Ta forma płatności ustalana jest indywidualnie. 


4. Przelew 7-dni - Aby uzyskać możliwość odroczonej płatności prosimy o przesłanie na adres biuro@kiwigifts.pl dokumentów firmy. W odpowiedzi otrzymają Państwo oświadczenie do wypełnienia. Możliwość płatności odroczonej jest ustalana indywidualnie, nie wcześniej jak od trzeciego zlecenia. Nie wystawiamy FV na termin poniżej 500zł netto.

Zapytaj o produkt / Zamów
Podaj ilość :
Adres e-mail:*
Imie i Nazwisko / Nazwa firmy:
Telefon kontaktowy:
Treść / opis :*
Pliki:
Wybierz pliki
Wyślij