Banery odblaskowe

od 45,00 zł netto / mkw
Zapytaj o produkt / Zamów
lub zadzwoń 32 291 00 02

Idealny materiał do produkcji reklam przydrożnych, tablic kierunkowych oraz innych rodzajów reklam, które powinny charakteryzować się lepszą widocznością w okresie od zmierzchu do świtu. Konstrukcja specjalnej warstwy tych materiałów sprawia, że doskonale odbijają światło nadjeżdżających pojazdów oraz to pochodzące z innych źródeł np. latarni przydrożnych. W odróżnieniu bannerów typu frontlight należące do tej grupy produktowej są o wiele cięższe, ale jednocześnie odznaczają się większą odpornością na warunki atmosferyczne. Ważną cechą tych materiałów jest także fakt, że padające światło rozprasza się na całej powierzchni nie tylko w miejscu na które zostało skierowane.

Opis produktu:

Banner pryzmatyczny 3900S to laminowany banner odblaskowy PVC do produkcji jednostronnych grafik reklamowych doskonale widocznych zarówno w dzień, jak i w nocy.

Banner o wysokich parametrach odblaskowości oświetlany przez reflektory samochodowe wyróżnia się spośród innych reklam w trudnych warunkach oświetleniowych.

Cennik
Cechy
Zastosowanie

 

Płatność
Wysyłka
Reklamacje
Infolinia

Realizacja zlecenia rozpoczyna się od potwierdzenia jednej z form płatności:

1. Przedpłata - Płatność przelewem przed realizacją zlecenia. Realizacja rozpoczyna się w momencie otrzymania od Państwa potwierdzenia przelewu. Do zamówienia wystawiana jest FV VAT.
Bieg terminu realizacji rozpoczyna się od dnia roboczego następującego po dniu, w którym wartość zamówienia została zaksięgowana na naszym koncie. Wszystkie produkty, usługi, projekty dostępne w naszym serwisie są personalizowane i wykonywane na specjalne zamówienie. Dlatego przyjęliśmy zasadę pobierania przedpłaty do Państwa zleceń.
2. Płatność gotówką przy odbiorze osobistym (do 1500zł netto) - Płatność odbywa się gotówką w czasie odbioru osobistego w siedzibie naszej firmy. W biurze dostępny jest terminal płatniczy. Posiadamy możliwość płatności kartą oraz blikiem.
3. Pobranie - Płatność odbywa się gotówką w czasie odbioru towaru dostarczonego przez kuriera do siedziby Państwa firmy. Ewentualnie: płatność bezpośrednio po wykonanej pracy montażysty. 


4. Przelew 7-dni - Aby uzyskać możliwość odroczonej płatności prosimy o przesłanie na adres biuro@kiwigifts.pl dokumentów firmy. W odpowiedzi otrzymają Państwo oświadczenie do wypełnienia. Możliwość płatności odroczonej jest ustalana indywidualnie, nie wcześniej jak od trzeciego zlecenia. Nie wystawiamy FV na termin poniżej 500zł netto.

Zapytaj o produkt / Zamów
Podaj ilość :
Adres e-mail:*
Imie i Nazwisko / Nazwa firmy:
Telefon kontaktowy:
Treść / opis :*
Pliki:
Wybierz pliki
Wyślij