Banery laminowane

od 21,00 zł netto / mkw
Zapytaj o produkt / Zamów
lub zadzwoń 32 291 00 02

Tworzymy banery laminowane jednostronne na podłożu frontlight 510 g. Zgrzewamy i oczkujemy średnio co 50 cm, jeżeli jednak masz inny pomysł na zamontowanie swojego banera, możemy przekazać w Twoje ręce produkt bez zgrzewania i oczkowania, baner z tunelami lub oczkami we wskazanych miejscach.

Jeden z najpopularniejszych i najtańszych materiałów banerowych stosowanych w reklamie zewnętrznej. Do zadruku stosuje się różne technologie w tym solwent. Materiał typu frontlit dostępny jest w różnych grubościach i o różnej powierzchni. Z uwagi na swoją wytrzymałość doskonale nadaje się do oczkowania. Pod względem konstrukcji jest to winylowa tkanina na nośniku poliestrowym z obustronnie laminowana/powlekana powłoką z PCV. Taka konstrukcja zapewnia banerowi odporność na wodę, promieniowanie słoneczne i zmiany temperatur. Aby otrzymać większą powierzchnię możliwe jest zgrzewanie mniejszych kawałków co stanowi jego dodatkową niewątpliwą zaletę. 

Opis produktu:

Frontlit 510 to uniwersalny materiał bannerowy typowy do realizacji wielkoformatowych. Jego konstrukcja składa się z mocnej siatki poliestrowej laminowanej PVC.

Gładka powierzchnia oraz matowe lub błyszczące wykończenie uwydatnia intensywność drukowanych kolorów.

Cennik
Cechy
Zastosowanie

 

Płatność
Wysyłka
Reklamacje
Infolinia

Realizacja zlecenia rozpoczyna się od potwierdzenia jednej z form płatności:

1. Przedpłata - Płatność przelewem przed realizacją zlecenia. Realizacja rozpoczyna się w momencie otrzymania od Państwa potwierdzenia przelewu. Do zamówienia wystawiana jest FV VAT.
Bieg terminu realizacji rozpoczyna się od dnia roboczego następującego po dniu, w którym wartość zamówienia została zaksięgowana na naszym koncie. Wszystkie produkty, usługi, projekty dostępne w naszym serwisie są personalizowane i wykonywane na specjalne zamówienie. Dlatego przyjęliśmy zasadę pobierania przedpłaty do Państwa zleceń.
2. Płatność gotówką przy odbiorze osobistym (do 1500zł netto) - Płatność odbywa się gotówką w czasie odbioru osobistego w siedzibie naszej firmy. W biurze dostępny jest terminal płatniczy. Posiadamy możliwość płatności kartą oraz blikiem.
3. Pobranie - Płatność odbywa się gotówką w czasie odbioru towaru dostarczonego przez kuriera do siedziby Państwa firmy. Ewentualnie: płatność bezpośrednio po wykonanej pracy montażysty. 


4. Przelew 7-dni - Aby uzyskać możliwość odroczonej płatności prosimy o przesłanie na adres biuro@kiwigifts.pl dokumentów firmy. W odpowiedzi otrzymają Państwo oświadczenie do wypełnienia. Możliwość płatności odroczonej jest ustalana indywidualnie, nie wcześniej jak od trzeciego zlecenia. Nie wystawiamy FV na termin poniżej 500zł netto.

Zapytaj o produkt / Zamów
Podaj ilość :
Adres e-mail:*
Imie i Nazwisko / Nazwa firmy:
Telefon kontaktowy:
Treść / opis :*
Pliki:
Wybierz pliki
Wyślij