Litery świetlne blokowe 3D

Blokowe Litery i Loga Świetlne to najbardziej atrakcyjna prezentacja oznaczeń firmowych na elewacji budynku. Często stosowane na elewacjach o dużych powierzchniach, zwłaszcza usztywnione pod-konstrukcją potrafią oddać w pełni charakter logotypu, wyszukanej frazy. Specjalna taśma aluminiowa to podstawowy produkt do wytwarzania reklam od prostych liter blokowych do skomplikowanych form przestrzennych - podświetlanych i bez podświetlenia.  Profil wykonany jest z taśmy aluminiowej o grubości 0,5 mm, lakierowanej w systemie RAL, o strukturze 40% mat i 60% połysk. Litery blokowe, jakie można wyginąć przy użyciu taśmy mogą mieć wysokość od 12 do 200 cm. Reklama świetlna LED znacznie ułatwi zlokalizowanie siedziby firmy i stanie się ważnym elementem dekoracyjnym elewacji.

  • Bok – Taśma aluminiowa
  • Front – plexi OPAL oklejona folią do podświetleń
  •  Świeci tylko front liter
  • Tył – PCV gr. 10mm
  • Moduły LED-owe
  • Zasilacz 
  • z każdej litery wyprowadzone ok. 50cm przewodu
Specyfikacja
Wzornik RAL
Płatność
Wysyłka
Reklamacje
Infolinia

Realizacja zlecenia rozpoczyna się od potwierdzenia jednej z form płatności:

1. Przedpłata - Płatność przelewem przed realizacją zlecenia. Realizacja rozpoczyna się w momencie otrzymania od Państwa potwierdzenia przelewu. Do zamówienia wystawiana jest FV VAT.
Bieg terminu realizacji rozpoczyna się od dnia roboczego następującego po dniu, w którym wartość zamówienia została zaksięgowana na naszym koncie. Wszystkie produkty, usługi, projekty dostępne w naszym serwisie są personalizowane i wykonywane na specjalne zamówienie. Dlatego przyjęliśmy zasadę pobierania przedpłaty do Państwa zleceń.
2. Płatność gotówką przy odbiorze osobistym (do 1000zł netto) - Płatność odbywa się gotówką w czasie odbioru osobistego w siedzibie naszej firmy. W biurze dostępny jest terminal płatniczy. Posiadamy możliwość płatności kartą oraz blikiem.


3. Przelew 7-dni - Forma ta dotyczy jednostek samorządowych, jednostek administracji publicznej oraz szpitali.  Możliwość płatności odroczonej jest ustalana indywidualnie. Nie wystawiamy FV na termin poniżej 500zł netto.

Zapytaj o produkt / Zamów
Podaj ilość :
Adres e-mail:*
Imie i Nazwisko / Nazwa firmy:
Telefon kontaktowy:
Treść / opis :*
Pliki:
Wybierz pliki
Wyślij