Kasetony LED aluminiowe

Kaseton w ramie aluminiowej LED to ekonomiczna wersja przestrzenna szyldu, wykonana z profilu aluminiowego, lica wykonanego z Opalu 3mm oraz pleców PCV. Wewnątrz montujemy oświetlenie modułowe LED, dzięki czemu reklama jest doskonale widoczna zarówno w dzień, jak i w nocy.

Profil aluminiowy możemy dodatkowo pomalować na kolor wg palety RAL. Grafika najczęściej jest wykonana w postaci pełnokolorowego nadruku na mlecznej plexi - właśnie ta cecha stanowi główną i chyba jedyną przewagę nad kasetonami z frezowanego dibondu. 

Osoby zainteresowane naszymi kasetonami z Katowic serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Specyfikacja
  • kaseton jednostronny
  • kaseton wykonany z profilu aluminiowego
  • konstrukcja spawana, kolor surowe aluminium / malowanie na kolor z palety RAL
  • grafika  - plexi opal gr.3mm 
  • tył reklamy – PCV 
  • oświetlenie LED – moduły
  • zasilacz hermetyczny 
  • na oświetlenie LED oraz zasilacz 24 miesiące gwarancji
  • ok.2mb przewodu zasilającego

 

Płatność
Wysyłka
Reklamacje
Infolinia

Realizacja zlecenia rozpoczyna się od potwierdzenia jednej z form płatności:

1. Przedpłata - Płatność przelewem przed realizacją zlecenia. Realizacja rozpoczyna się w momencie otrzymania od Państwa potwierdzenia przelewu. Do zamówienia wystawiana jest FV VAT.
Bieg terminu realizacji rozpoczyna się od dnia roboczego następującego po dniu, w którym wartość zamówienia została zaksięgowana na naszym koncie. Wszystkie produkty, usługi, projekty dostępne w naszym serwisie są personalizowane i wykonywane na specjalne zamówienie. Dlatego przyjęliśmy zasadę pobierania przedpłaty do Państwa zleceń.
2. Płatność gotówką przy odbiorze osobistym (do 1000zł netto) - Płatność odbywa się gotówką w czasie odbioru osobistego w siedzibie naszej firmy. W biurze dostępny jest terminal płatniczy. Posiadamy możliwość płatności kartą oraz blikiem.


3. Przelew 7-dni - Forma ta dotyczy jednostek samorządowych, jednostek administracji publicznej oraz szpitali.  Możliwość płatności odroczonej jest ustalana indywidualnie. Nie wystawiamy FV na termin poniżej 500zł netto.

Zapytaj o produkt / Zamów
Podaj ilość :
Adres e-mail:*
Imie i Nazwisko / Nazwa firmy:
Telefon kontaktowy:
Treść / opis :*
Pliki:
Wybierz pliki
Wyślij