Kasetony XXL napinane lico

Kasetony XXL z licem napinanym z drukowanego lub wyklejanego winylu to konstrukcje najczęściej znajdujące zastosowanie na dużych wysokościach i dla reklamy o sporych powierzchni własnej. 

Kaseton zbudowany jest z profili aluminiowych, gdzie jego lico stanowi tworzywo do podświetleń rozwijane z roli - winyl. Grafika nadrukowana jest bezpośrednio metodą UV lub wyklejana przy pomocy folii translucentnych. Następnie lico napina się w ramie kasetonu.  Technika napinania lica wymaga pracy doświadczonego montażysty - nie polecamy samodzielnego montażu.

Taki kaseton jest odporny na warunki atmosferyczne i charakteryzuje się bardzo wysoką wytrzymałością na silne podmuchy powietrza, jak również zwiększone nasłonecznienie. Doskonale sprawdzi się wszędzie tam, gdzie inne rodzaje reklamy świetlnej nie mogą zostać zastosowane.

Specyfikacja

 

Płatność
Wysyłka
Reklamacje
Infolinia

Realizacja zlecenia rozpoczyna się od potwierdzenia jednej z form płatności:

1. Przedpłata - Płatność przelewem przed realizacją zlecenia. Realizacja rozpoczyna się w momencie otrzymania od Państwa potwierdzenia przelewu. Do zamówienia wystawiana jest FV VAT.
Bieg terminu realizacji rozpoczyna się od dnia roboczego następującego po dniu, w którym wartość zamówienia została zaksięgowana na naszym koncie. Wszystkie produkty, usługi, projekty dostępne w naszym serwisie są personalizowane i wykonywane na specjalne zamówienie. Dlatego przyjęliśmy zasadę pobierania przedpłaty do Państwa zleceń.
2. Płatność gotówką przy odbiorze osobistym (do 1000zł netto) - Płatność odbywa się gotówką w czasie odbioru osobistego w siedzibie naszej firmy. W biurze dostępny jest terminal płatniczy. Posiadamy możliwość płatności kartą oraz blikiem.


3. Przelew 7-dni - Forma ta dotyczy jednostek samorządowych, jednostek administracji publicznej oraz szpitali.  Możliwość płatności odroczonej jest ustalana indywidualnie. Nie wystawiamy FV na termin poniżej 500zł netto.

Zapytaj o produkt / Zamów
Podaj ilość :
Adres e-mail:*
Imie i Nazwisko / Nazwa firmy:
Telefon kontaktowy:
Treść / opis :*
Pliki:
Wybierz pliki
Wyślij