Semafory LED

Kaseton świetlny w ramie aluminiowej wykonujemy w różnych grubościach: 10 cm oraz 14 cm - w zależności od rozmiaru kasetonu). Kaseton ten posiada grafikę z dwóch stron, dzięki czemu reklama jest dobrze widoczna dla przechodniów. Łapy montażowe są ustawione prostopadle do grafiki. Kasetony dwustronne można montować również pomiędzy dwoma słupami. 

Lico kasetonu stanowi:

  • opal 3mm - grafika / napis wyklejana z folii translucentnej 
  • ewentualnie frezowany dibond 3mm - grafika / napis jest frezowana na precyzyjnym ploterze CNC 
Płatność
Wysyłka
Reklamacje
Infolinia

Realizacja zlecenia rozpoczyna się od potwierdzenia jednej z form płatności:

1. Przedpłata - Płatność przelewem przed realizacją zlecenia. Realizacja rozpoczyna się w momencie otrzymania od Państwa potwierdzenia przelewu. Do zamówienia wystawiana jest FV VAT.
Bieg terminu realizacji rozpoczyna się od dnia roboczego następującego po dniu, w którym wartość zamówienia została zaksięgowana na naszym koncie. Wszystkie produkty, usługi, projekty dostępne w naszym serwisie są personalizowane i wykonywane na specjalne zamówienie. Dlatego przyjęliśmy zasadę pobierania przedpłaty do Państwa zleceń.
2. Płatność gotówką przy odbiorze osobistym (do 1000zł netto) - Płatność odbywa się gotówką w czasie odbioru osobistego w siedzibie naszej firmy. W biurze dostępny jest terminal płatniczy. Posiadamy możliwość płatności kartą oraz blikiem.


3. Przelew 7-dni - Forma ta dotyczy jednostek samorządowych, jednostek administracji publicznej oraz szpitali.  Możliwość płatności odroczonej jest ustalana indywidualnie. Nie wystawiamy FV na termin poniżej 500zł netto.

Zapytaj o produkt / Zamów
Podaj ilość :
Adres e-mail:*
Imie i Nazwisko / Nazwa firmy:
Telefon kontaktowy:
Treść / opis :*
Pliki:
Wybierz pliki
Wyślij