Szyld UV PCV spienione

Płyta PCV jest lekka i łatwa w montażu, przez co stanowi jeden z najpopularniejszych nośników reklamowych. Zadrukowana w technologii druku UV bywa wykorzystywana jako tablica reklamowa, szyld sklepowy, ramka foto, standy, czeki. PCV spienione pozwala się zaginać pod wpływem temperatury - dlatego do zastosowań zewnętrznych polecamy dibond.

Cennik:

Nadruk na spienionym PCW

Grubość [mm]Nadruk jednostronnyNadruk dwustronny
285 zł netto /m2105 zł netto /m2
390 zł netto /m2115 zł netto /m2
495 zł netto /m2125 zł netto /m2
5100 zł netto /m2135 zł netto /m2
6105 zł netto /m2145 zł netto /m2
8125 zł netto /m2175 zł netto /m2
10155 zł netto /m2195 zł netto /m2

 

Zalety
Zastosowanie

 

Płatność
Wysyłka
Reklamacje
Infolinia

Realizacja zlecenia rozpoczyna się od potwierdzenia jednej z form płatności:

1. Przedpłata - Płatność przelewem przed realizacją zlecenia. Realizacja rozpoczyna się w momencie otrzymania od Państwa potwierdzenia przelewu. Do zamówienia wystawiana jest FV VAT.
Bieg terminu realizacji rozpoczyna się od dnia roboczego następującego po dniu, w którym wartość zamówienia została zaksięgowana na naszym koncie. Wszystkie produkty, usługi, projekty dostępne w naszym serwisie są personalizowane i wykonywane na specjalne zamówienie. Dlatego przyjęliśmy zasadę pobierania przedpłaty do Państwa zleceń.
2. Płatność gotówką przy odbiorze osobistym (do 1500zł netto) - Płatność odbywa się gotówką w czasie odbioru osobistego w siedzibie naszej firmy. W biurze dostępny jest terminal płatniczy. Posiadamy możliwość płatności kartą oraz blikiem.
3. Pobranie - Płatność odbywa się gotówką w czasie odbioru towaru dostarczonego przez kuriera do siedziby Państwa firmy. Ewentualnie: płatność bezpośrednio po wykonanej pracy montażysty. 


4. Przelew 7-dni - Aby uzyskać możliwość odroczonej płatności prosimy o przesłanie na adres biuro@kiwigifts.pl dokumentów firmy. W odpowiedzi otrzymają Państwo oświadczenie do wypełnienia. Możliwość płatności odroczonej jest ustalana indywidualnie, nie wcześniej jak od trzeciego zlecenia. Nie wystawiamy FV na termin poniżej 500zł netto.

Zapytaj o produkt / Zamów
Podaj ilość :
Adres e-mail:*
Imie i Nazwisko / Nazwa firmy:
Telefon kontaktowy:
Treść / opis :*
Pliki:
Wybierz pliki
Wyślij