Szyld UV PCV spienione

Płyta PCV jest lekka i łatwa w montażu, przez co stanowi jeden z najpopularniejszych nośników reklamowych. Zadrukowana w technologii druku UV bywa wykorzystywana jako tablica reklamowa, szyld sklepowy, ramka foto, standy, czeki. PCV spienione pozwala się zaginać pod wpływem temperatury - dlatego do zastosowań zewnętrznych polecamy dibond.

Cennik:

Nadruk na spienionym PCW

Grubość [mm]Nadruk jednostronnyNadruk dwustronny
395 zł netto /m2125 zł netto /m2
5110 zł netto /m2145 zł netto /m2
8135 zł netto /m2185 zł netto /m2

 

Zalety
Zastosowanie

 

Płatność
Wysyłka
Reklamacje
Infolinia

Realizacja zlecenia rozpoczyna się od potwierdzenia jednej z form płatności:

1. Przedpłata - Płatność przelewem przed realizacją zlecenia. Realizacja rozpoczyna się w momencie otrzymania od Państwa potwierdzenia przelewu. Do zamówienia wystawiana jest FV VAT.
Bieg terminu realizacji rozpoczyna się od dnia roboczego następującego po dniu, w którym wartość zamówienia została zaksięgowana na naszym koncie. Wszystkie produkty, usługi, projekty dostępne w naszym serwisie są personalizowane i wykonywane na specjalne zamówienie. Dlatego przyjęliśmy zasadę pobierania przedpłaty do Państwa zleceń.
2. Płatność gotówką przy odbiorze osobistym (do 1000zł netto) - Płatność odbywa się gotówką w czasie odbioru osobistego w siedzibie naszej firmy. W biurze dostępny jest terminal płatniczy. Posiadamy możliwość płatności kartą oraz blikiem.


3. Przelew 7-dni - Forma ta dotyczy jednostek samorządowych, jednostek administracji publicznej oraz szpitali.  Możliwość płatności odroczonej jest ustalana indywidualnie. Nie wystawiamy FV na termin poniżej 500zł netto.

Zapytaj o produkt / Zamów
Podaj ilość :
Adres e-mail:*
Imie i Nazwisko / Nazwa firmy:
Telefon kontaktowy:
Treść / opis :*
Pliki:
Wybierz pliki
Wyślij