Szyld UV dibond

Dibond dzięki połączeniu blach aluminiowych z rdzeniem polietylenowym uzyskano nowy materiał, wielokrotnie przewyższający właściwości tradycyjnej blachy aluminiowej. Grubość zewnętrznych blach to 0,2 lub 0,3 mm, w wyniku czego uzyskano lekką wielowarstwową płytę o doskonałych właściwościach, nadającą się zarówno do zastosowań zewnętrznych, jak i wewnętrznych. Powłoka ta doskonale spełnia wymogi w zakresie kolorystyki oraz tworzenia indywidualnych powierzchni dzięki łatwości, z jaką daje się ją pokryć drukiem UV, jak również oklejać folią. Niewielki ciężar, idealna gładkość, odporność na zginanie są własnościami niezwykle docenianymi w technice sitodruku i przy mocowaniu zdjęć do podłoża nie pozostają jednak w sprzeczności z nieograniczonymi możliwościami nadawania odpowiedniego kształtu i łączenia płyt. 

Cennik:

Przy ilości do 5mkw 

Grubość [mm]Grubość warstw Alu [mm]Nadruk jednostronnyNadruk dwustronny
30,21170 zł netto /mkw250 zł netto /mkw

Przy ilości powyżej 5mkw 

Grubość [mm]Grubość warstw Alu [mm]Nadruk jednostronnyNadruk dwustronny
30,21150 zł netto /m2220zł netto /mkw

 

Zalety
Zastosowanie

Płatność
Wysyłka
Reklamacje
Infolinia

Realizacja zlecenia rozpoczyna się od potwierdzenia jednej z form płatności:

1. Przedpłata - Płatność przelewem przed realizacją zlecenia. Realizacja rozpoczyna się w momencie otrzymania od Państwa potwierdzenia przelewu. Do zamówienia wystawiana jest FV VAT.
Bieg terminu realizacji rozpoczyna się od dnia roboczego następującego po dniu, w którym wartość zamówienia została zaksięgowana na naszym koncie. Wszystkie produkty, usługi, projekty dostępne w naszym serwisie są personalizowane i wykonywane na specjalne zamówienie. Dlatego przyjęliśmy zasadę pobierania przedpłaty do Państwa zleceń.
2. Płatność gotówką przy odbiorze osobistym (do 1000zł netto) - Płatność odbywa się gotówką w czasie odbioru osobistego w siedzibie naszej firmy. W biurze dostępny jest terminal płatniczy. Posiadamy możliwość płatności kartą oraz blikiem.


3. Przelew 7-dni - Forma ta dotyczy jednostek samorządowych, jednostek administracji publicznej oraz szpitali.  Możliwość płatności odroczonej jest ustalana indywidualnie. Nie wystawiamy FV na termin poniżej 500zł netto.

Zapytaj o produkt / Zamów
Podaj ilość :
Adres e-mail:*
Imie i Nazwisko / Nazwa firmy:
Telefon kontaktowy:
Treść / opis :*
Pliki:
Wybierz pliki
Wyślij