Oklejanie aut osobowe / minivan

Reklama mobilna to doskonały sposób na promocję Twojej firmy.

Jesteśmy ekspertem w dziedzinie oklejania wszelkiego rodzaju pojazdów takich jak samochody osobowe, dostawcze, autobusy, TIR'y, przyczepy. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Okleimy wszystko co ma koła i jest mobilną powierzchnią reklamową.

Reklama zewnętrzna tylko z nami! Liczne realizacje z dziedziny oklejania samochodów, jak również i mnóstwo zadowolonych Klientów tylko potwierdzają, że ekipa Kiwi wkłada mnóstwo energii i pasji w to, żeby Twoje auto wyróżniało się na ulicy! Niezależne badania sugerują, że ciekawie oklejony pojazd to jedna z najbardziej skutecznych form reklamy. Sprawdź to! Z nami nie musisz martwić się o abonamenty i dodatkowe opłaty. Ponosisz jedynie koszt oklejenia samochodu – potem reklamujesz Twoją firmę za darmo! Czy to się opłaca? Jak najbardziej! Oklejanie aut w Katowicach sprawi, że Twoja reklama będzie widoczna na ulicach wielu miast!

Swoim Klientom proponujemy szeroki zakres usług – od wykonania projektu po fizyczne oklejenie.

Możemy oczywiście wykonać oklejanie auta w Katowicach wg Twojego projektu – to dla nas żaden problem. Dodatkowo bezpłatnie poprawimy Twój projekt jeśli znajdziemy w nim błędy!

W swojej pracy używamy wysokiej jakości materiałów i narzędzi. Pojazdy oklejamy wysokiej jakości folią renomowanych producentów, zawsze zabezpieczamy wydruk laminatem, który chroni przed szkodliwymi warunkami środowiska.

Zlecenie realizujemy we własnej lokalizacji - ciepły garaż, również w sezonie zimowym.

Gwarancja
Przygotowanie auta

 

Płatność

Wysyłka

Reklamacje
Infolinia

Realizacja zlecenia rozpoczyna się od potwierdzenia jednej z form płatności:

1. Przedpłata - Płatność przelewem przed realizacją zlecenia. Realizacja rozpoczyna się w momencie otrzymania od Państwa potwierdzenia przelewu. Do zamówienia wystawiana jest FV VAT.
Bieg terminu realizacji rozpoczyna się od dnia roboczego następującego po dniu, w którym wartość zamówienia została zaksięgowana na naszym koncie. Wszystkie produkty, usługi, projekty dostępne w naszym serwisie są personalizowane i wykonywane na specjalne zamówienie. Dlatego przyjęliśmy zasadę pobierania przedpłaty do Państwa zleceń.
2. Płatność gotówką przy odbiorze osobistym (do 1000zł netto) - Płatność odbywa się gotówką w czasie odbioru osobistego w siedzibie naszej firmy. W biurze dostępny jest terminal płatniczy. Posiadamy możliwość płatności kartą oraz blikiem.
3. Pobranie - Płatność odbywa się gotówką w czasie odbioru towaru dostarczonego przez kuriera do siedziby Państwa firmy. Ewentualnie: płatność bezpośrednio po wykonanej pracy montażysty. Ta forma płatności ustalana jest indywidualnie. 


4. Przelew 7-dni - Aby uzyskać możliwość odroczonej płatności prosimy o przesłanie na adres biuro@kiwigifts.pl dokumentów firmy. W odpowiedzi otrzymają Państwo oświadczenie do wypełnienia. Możliwość płatności odroczonej jest ustalana indywidualnie, nie wcześniej jak od trzeciego zlecenia. Nie wystawiamy FV na termin poniżej 500zł netto.

Zapytaj o produkt / Zamów
Podaj ilość :
Adres e-mail:*
Imie i Nazwisko / Nazwa firmy:
Telefon kontaktowy:
Treść / opis :*
Pliki:
Wybierz pliki
Wyślij