Oklejanie aut szyba tył

Oklejenie tylnej szyby w samochodzie, czy to osobowym czy dostawczym, to świetny sposób na reklamę dla wszystkich tych, którzy nie chcą zaklejać karoserii. Najczęściej stosowane jest oklejenie folią OWV (w dziurki) z pełnym nadrukiem - wówczas nadrukować możemy dowolny projekt w pełnym kolorze. Istnieje także możliwość naklejenia folii wyciętej ploterowo (na przykład nazwa i numer telefonu) w dowolnym kolorze. 

W obu przypadkach folię nakleja się od zewnętrznej strony szyby, a używanie wycieraczki czy podgrzewanie szyby powinno być ograniczone do absolutnego minimum. Takie oklejenie tylko w niewielkim stopniu stopniu ogranicza widoczność i jest dozwolone przez Kodeks Drogowy. Po upływie czasu eksploatacji folię można zdjąć we własnym zakresie, wystarczy podgrzać tylną szybę i oderwać folię.

 

Cennik:

Folia OWV: wydruk + oklejenie - 250 zł netto (projekt +55 zł netto)

Folia ploterowa: projekt  + cięcie + oklejenie - 200 zł netto

 

 

Samochód powinien być:

  • czysty, umyty przed przyjazdem, koniecznie BEZ WOSKOWANIA
  • mamy świadomość, że nie zawsze udaje się umyć auto przed odstawieniem. W tej sytuacji doliczamy 50pln netto za przygotowanie do  oklejenia / rozklejenia. Myjemy i odtłuszczamy tylko miejsca pod reklamą.
  • sprawny technicznie
  • wolny od korozji – jeśli stwierdzimy, że oklejanie jest ryzykowne ze względu na stan blacharski na pewno poinformujemy Cię o tym i polecimy wizytę u blacharza/lakiernika.

Oklejenie samochodu trwa 1-3 dni. Upewnij się, że w tym czasie będziesz mógł korzystać z innego pojazdu.

Płatność
Wysyłka
Reklamacje
Infolinia

Realizacja zlecenia rozpoczyna się od potwierdzenia jednej z form płatności:

1. Przedpłata - Płatność przelewem przed realizacją zlecenia. Realizacja rozpoczyna się w momencie otrzymania od Państwa potwierdzenia przelewu. Do zamówienia wystawiana jest FV VAT.
Bieg terminu realizacji rozpoczyna się od dnia roboczego następującego po dniu, w którym wartość zamówienia została zaksięgowana na naszym koncie. Wszystkie produkty, usługi, projekty dostępne w naszym serwisie są personalizowane i wykonywane na specjalne zamówienie. Dlatego przyjęliśmy zasadę pobierania przedpłaty do Państwa zleceń.
2. Płatność gotówką przy odbiorze osobistym (do 1000zł netto) - Płatność odbywa się gotówką w czasie odbioru osobistego w siedzibie naszej firmy. W biurze dostępny jest terminal płatniczy. Posiadamy możliwość płatności kartą oraz blikiem.


3. Przelew 7-dni - Forma ta dotyczy jednostek samorządowych, jednostek administracji publicznej oraz szpitali.  Możliwość płatności odroczonej jest ustalana indywidualnie. Nie wystawiamy FV na termin poniżej 500zł netto.

Zapytaj o produkt / Zamów
Podaj ilość :
Adres e-mail:*
Imie i Nazwisko / Nazwa firmy:
Telefon kontaktowy:
Treść / opis :*
Pliki:
Wybierz pliki
Wyślij