Kalendarze biuwary

Biuwary, czyli podkłady na biurko, to niezwykle praktyczny element wyposażenia każdego biurka. Pozwala na swobodne notowanie, a indywidualny projekt zapewnia pełną swobodę - biuwar może zawierać kalendarz, plan tygodnia, mapę czy inne przydatne informacje.

 

Szczegóły:

  • 4 formaty do wyboru – A3, A2, B3, B2
  • papier offset 90 g
  • 26 lub 52 karty
  • narożniki prostokątne lub zaokrąglone
  • zadruk jednostronny w pełnym kolorze
  • spód podklejony szarym kartonem
  • klejenie po dolnej i górnej krawędzi
Płatność
Wysyłka
Reklamacje
Infolinia

Realizacja zlecenia rozpoczyna się od potwierdzenia jednej z form płatności:

1. Przedpłata - Płatność przelewem przed realizacją zlecenia. Realizacja rozpoczyna się w momencie otrzymania od Państwa potwierdzenia przelewu. Do zamówienia wystawiana jest FV VAT.
Bieg terminu realizacji rozpoczyna się od dnia roboczego następującego po dniu, w którym wartość zamówienia została zaksięgowana na naszym koncie. Wszystkie produkty, usługi, projekty dostępne w naszym serwisie są personalizowane i wykonywane na specjalne zamówienie. Dlatego przyjęliśmy zasadę pobierania przedpłaty do Państwa zleceń.
2. Płatność gotówką przy odbiorze osobistym (do 1000zł netto) - Płatność odbywa się gotówką w czasie odbioru osobistego w siedzibie naszej firmy. W biurze dostępny jest terminal płatniczy. Posiadamy możliwość płatności kartą oraz blikiem.


3. Przelew 7-dni - Forma ta dotyczy jednostek samorządowych, jednostek administracji publicznej oraz szpitali.  Możliwość płatności odroczonej jest ustalana indywidualnie. Nie wystawiamy FV na termin poniżej 500zł netto.

Zapytaj o produkt / Zamów
Podaj ilość :
Adres e-mail:*
Imie i Nazwisko / Nazwa firmy:
Telefon kontaktowy:
Treść / opis :*
Pliki:
Wybierz pliki
Wyślij