Oklejanie folią szronioną z wyciętym wzorem

Folia cięta ploterowo to doskonałe rozwiązanie, gdy nie chcemy w całości zasłonić witryny. W tym przypadku stosujemy folię szronioną, która imituje piaskowanie szyby. Na ploterze możemy wycinać dowolne wzory oraz napisy, dzięki czemu uzyskujemy niepowtarzalny efekt końcowy. Folia przeznaczona jest do oklejania okien, szyb wewnętrznych w biurach, hotelach, restauracjach i witrynach sklepowych. Pełni funkcje dekoracyjne i reklamowe, uniemożliwiając jednocześnie wgląd do wnętrza pomieszczenia.

Przed montażem:

  • proszę przemyć okna z brudu. Montażysta standardowo posiada jedynie alkohol izopropylowy do odtłuszczenia
Cennik
Cechy
Zastosowanie
Co należy przygotować do wyceny?

 

Płatność
Wysyłka
Reklamacje
Infolinia

Realizacja zlecenia rozpoczyna się od potwierdzenia jednej z form płatności:

1. Przedpłata - Płatność przelewem przed realizacją zlecenia. Realizacja rozpoczyna się w momencie otrzymania od Państwa potwierdzenia przelewu. Do zamówienia wystawiana jest FV VAT.
Bieg terminu realizacji rozpoczyna się od dnia roboczego następującego po dniu, w którym wartość zamówienia została zaksięgowana na naszym koncie. Wszystkie produkty, usługi, projekty dostępne w naszym serwisie są personalizowane i wykonywane na specjalne zamówienie. Dlatego przyjęliśmy zasadę pobierania przedpłaty do Państwa zleceń.
2. Płatność gotówką przy odbiorze osobistym (do 1500zł netto) - Płatność odbywa się gotówką w czasie odbioru osobistego w siedzibie naszej firmy. W biurze dostępny jest terminal płatniczy. Posiadamy możliwość płatności kartą oraz blikiem.
3. Pobranie - Płatność odbywa się gotówką w czasie odbioru towaru dostarczonego przez kuriera do siedziby Państwa firmy. Ewentualnie: płatność bezpośrednio po wykonanej pracy montażysty. 


4. Przelew 7-dni - Aby uzyskać możliwość odroczonej płatności prosimy o przesłanie na adres biuro@kiwigifts.pl dokumentów firmy. W odpowiedzi otrzymają Państwo oświadczenie do wypełnienia. Możliwość płatności odroczonej jest ustalana indywidualnie, nie wcześniej jak od trzeciego zlecenia. Nie wystawiamy FV na termin poniżej 500zł netto.

Zapytaj o produkt / Zamów
Podaj ilość :
Adres e-mail:*
Imie i Nazwisko / Nazwa firmy:
Telefon kontaktowy:
Treść / opis :*
Pliki:
Wybierz pliki
Wyślij