Folia szroniona / mrożona

W ofercie posiadamy również folię imitująca piaskowane szkło na kleju kanalikowym. Folia nadaje się do aplikacji wewnątrz pomieszczeń oraz na zewnątrz. Trwałość folii 2-3 lata.

Cechy charakterystyczne:

  • samoprzylepna folia szroniona / mrożona imitująca piaskowanie szkła
  • klej kanalikowy
  • matowe wykończenie powierzchni
  • dedykowana do druku na drukarkach UV
  • szerokość rolki: 134cm

Zastosowanie:

  • przeznaczona do aplikacji wewnętrznych, jak również na zewnątrz
RodzajCena - mkw [netto]
folia pełna 55
folia z cięciem na ploterze70
folia z nadrukiem UV75

 

Płatność
Wysyłka
Reklamacje
Infolinia

Realizacja zlecenia rozpoczyna się od potwierdzenia jednej z form płatności:

1. Przedpłata - Płatność przelewem przed realizacją zlecenia. Realizacja rozpoczyna się w momencie otrzymania od Państwa potwierdzenia przelewu. Do zamówienia wystawiana jest FV VAT.
Bieg terminu realizacji rozpoczyna się od dnia roboczego następującego po dniu, w którym wartość zamówienia została zaksięgowana na naszym koncie. Wszystkie produkty, usługi, projekty dostępne w naszym serwisie są personalizowane i wykonywane na specjalne zamówienie. Dlatego przyjęliśmy zasadę pobierania przedpłaty do Państwa zleceń.
2. Płatność gotówką przy odbiorze osobistym (do 1000zł netto) - Płatność odbywa się gotówką w czasie odbioru osobistego w siedzibie naszej firmy. W biurze dostępny jest terminal płatniczy. Posiadamy możliwość płatności kartą oraz blikiem.


3. Przelew 7-dni - Forma ta dotyczy jednostek samorządowych, jednostek administracji publicznej oraz szpitali.  Możliwość płatności odroczonej jest ustalana indywidualnie. Nie wystawiamy FV na termin poniżej 500zł netto.

Zapytaj o produkt / Zamów
Podaj ilość :
Adres e-mail:*
Imie i Nazwisko / Nazwa firmy:
Telefon kontaktowy:
Treść / opis :*
Pliki:
Wybierz pliki
Wyślij