Oklejanie folią perforowaną OWV

OWV czyli One Way Vision to specjalnie perforowana folia z okrągłymi otworami przeznaczona głównie do aplikacji na szyby samochodowe lub ekspozycje na witrynach sklepowych. Dzięki licznym otworom nie ogranicza dopływu światła zewnętrznego i nie pogarsza widoczności od wewnątrz.

Folia OWV działa podobnie jak lustro weneckie, stanowi jednak doskonałą formę reklamy. To zupełnie nowe możliwości reklamy zewnętrznej, pozwalające na zwrócenie uwagi przechodniów i kierujących innymi pojazdami. Grafika wydrukowana na folii OWV przysłania wnętrze pomieszczenia lub pojazdu, prezentując obraz osobom znajdującym się na zewnątrz.  Z kolei osobom znajdującym się wewnątrz zapewnia prywatność oraz umożliwia wzrokowy kontakt ze światem zewnętrznym. W naszej ofercie znajdziecie niezwykle wytrzymałą folię o grubości 180 mikronów.

Przed montażem:

  • proszę przemyć okna z brudu. Montażysta standardowo posiada jedynie alkohol izopropylowy do odtłuszczenia

Cennik

Poniższe koszty dotyczą jedynie usługi. Cennik folii znajdziesz w osobnej zakładce. [ SPRAWDŹ ]

Minimalny koszt zamówienia: 150 zł netto

1-5 m26 – 10m211 – 30m2powyżej 30 m2
373634wycena indywidualna

*Podane ceny są cenami netto w zł (nie zawierają podatku VAT) za jeden metr kwadratowy. Ceny nie uwzględniają kosztów projektu.

Cechy
Zastosowanie
Co należy przygotować do wyceny?

 

Płatność
Wysyłka
Reklamacje
Infolinia

Realizacja zlecenia rozpoczyna się od potwierdzenia jednej z form płatności:

1. Przedpłata - Płatność przelewem przed realizacją zlecenia. Realizacja rozpoczyna się w momencie otrzymania od Państwa potwierdzenia przelewu. Do zamówienia wystawiana jest FV VAT.
Bieg terminu realizacji rozpoczyna się od dnia roboczego następującego po dniu, w którym wartość zamówienia została zaksięgowana na naszym koncie. Wszystkie produkty, usługi, projekty dostępne w naszym serwisie są personalizowane i wykonywane na specjalne zamówienie. Dlatego przyjęliśmy zasadę pobierania przedpłaty do Państwa zleceń.
2. Płatność gotówką przy odbiorze osobistym (do 1500zł netto) - Płatność odbywa się gotówką w czasie odbioru osobistego w siedzibie naszej firmy. W biurze dostępny jest terminal płatniczy. Posiadamy możliwość płatności kartą oraz blikiem.
3. Pobranie - Płatność odbywa się gotówką w czasie odbioru towaru dostarczonego przez kuriera do siedziby Państwa firmy. Ewentualnie: płatność bezpośrednio po wykonanej pracy montażysty. 


4. Przelew 7-dni - Aby uzyskać możliwość odroczonej płatności prosimy o przesłanie na adres biuro@kiwigifts.pl dokumentów firmy. W odpowiedzi otrzymają Państwo oświadczenie do wypełnienia. Możliwość płatności odroczonej jest ustalana indywidualnie, nie wcześniej jak od trzeciego zlecenia. Nie wystawiamy FV na termin poniżej 500zł netto.

Zapytaj o produkt / Zamów
Podaj ilość :
Adres e-mail:*
Imie i Nazwisko / Nazwa firmy:
Telefon kontaktowy:
Treść / opis :*
Pliki:
Wybierz pliki
Wyślij