Notesy

Jeżeli szukasz notesów z wnętrzem zadrukowanym zgodnie z Twoim projektem, to jesteś w odpowiednim miejscu. Do wyboru notes z okładką lub bez, klejony lub na spirali. Oferujemy notesy na papierze offset 90 g, pełnokolorowy zadruk jednostronny, z prostokątnymi lub zaokrąglonymi narożnikami. Do wyboru formaty: A4, A5, A6 i DL oraz 25, 50 lub 100 kart. Ten produkt idealnie sprawdzi się w biurze, na konferencji, czy szkoleniu. Notesy w oprawie książkowej znajdziesz w osobnej zakładce.

 

Wycena
Pobierz szablon

 

Płatność
Wysyłka
Reklamacje
Infolinia

Realizacja zlecenia rozpoczyna się od potwierdzenia jednej z form płatności:

1. Przedpłata - Płatność przelewem przed realizacją zlecenia. Realizacja rozpoczyna się w momencie otrzymania od Państwa potwierdzenia przelewu. Do zamówienia wystawiana jest FV VAT.
Bieg terminu realizacji rozpoczyna się od dnia roboczego następującego po dniu, w którym wartość zamówienia została zaksięgowana na naszym koncie. Wszystkie produkty, usługi, projekty dostępne w naszym serwisie są personalizowane i wykonywane na specjalne zamówienie. Dlatego przyjęliśmy zasadę pobierania przedpłaty do Państwa zleceń.
2. Płatność gotówką przy odbiorze osobistym (do 1000zł netto) - Płatność odbywa się gotówką w czasie odbioru osobistego w siedzibie naszej firmy. W biurze dostępny jest terminal płatniczy. Posiadamy możliwość płatności kartą oraz blikiem.


3. Przelew 7-dni - Forma ta dotyczy jednostek samorządowych, jednostek administracji publicznej oraz szpitali.  Możliwość płatności odroczonej jest ustalana indywidualnie. Nie wystawiamy FV na termin poniżej 500zł netto.

Zapytaj o produkt / Zamów
Podaj ilość :
Adres e-mail:*
Imie i Nazwisko / Nazwa firmy:
Telefon kontaktowy:
Treść / opis :*
Pliki:
Wybierz pliki
Wyślij