Canvas - wydruk na płótnie

Szukasz ciekawego sposobu na wyeksponowanie fotografii? Zastanawiasz się nad wystrojem wnętrza? W tych i wielu innych kwestiach doskonale sprawdzi się płótno Canvas. Jest to materiał przypominający płótno malarskie, na którym jest możliwy druk własnych fotografii i grafik, co umożliwia doskonałe dopasowanie płótna do wnętrza. Dzięki niemu wewnętrzna ekspozycja i aranżacja przestrzeni nie stanowią już problemu. Atrakcyjny, naturalny kolor bazy tego płótna, pozwala tworzyć autentyczne dzieła sztuki w niskim nakładzie. Jeżeli chcesz zaskoczyć wszystkich wysoką jakością i oryginalnym pomysłem– jest to produkt stworzony dla Ciebie! Szeroki wybór formatów zaspokoi nawet najbardziej wybredne gusta, a dodatkowe naciągnięcie na blejtramie sprawi, że płótno stanie się idealnym pomysłem na prezent.

Obrazy na płótnie naturalnym Canvas o gramaturze 400 g. Posiada specjalną powłokę, która zapewnia niezwykłą kolorystykę i rozdzielczość drukowanego obrazu.

Koszt płótna - 70 zł netto/m2

Koszt naciągnięcia na krosno: od 100 zł netto w zależności od formatu.

Płatność
Wysyłka
Reklamacje
Infolinia

Realizacja zlecenia rozpoczyna się od potwierdzenia jednej z form płatności:

1. Przedpłata - Płatność przelewem przed realizacją zlecenia. Realizacja rozpoczyna się w momencie otrzymania od Państwa potwierdzenia przelewu. Do zamówienia wystawiana jest FV VAT.
Bieg terminu realizacji rozpoczyna się od dnia roboczego następującego po dniu, w którym wartość zamówienia została zaksięgowana na naszym koncie. Wszystkie produkty, usługi, projekty dostępne w naszym serwisie są personalizowane i wykonywane na specjalne zamówienie. Dlatego przyjęliśmy zasadę pobierania przedpłaty do Państwa zleceń.
2. Płatność gotówką przy odbiorze osobistym (do 1000zł netto) - Płatność odbywa się gotówką w czasie odbioru osobistego w siedzibie naszej firmy. W biurze dostępny jest terminal płatniczy. Posiadamy możliwość płatności kartą oraz blikiem.


3. Przelew 7-dni - Forma ta dotyczy jednostek samorządowych, jednostek administracji publicznej oraz szpitali.  Możliwość płatności odroczonej jest ustalana indywidualnie. Nie wystawiamy FV na termin poniżej 500zł netto.

Zapytaj o produkt / Zamów
Podaj ilość :
Adres e-mail:*
Imie i Nazwisko / Nazwa firmy:
Telefon kontaktowy:
Treść / opis :*
Pliki:
Wybierz pliki
Wyślij