Zdjęcia

od 45,00 zł netto / szt.
Zapytaj o produkt / Zamów
lub zadzwoń 32 291 00 02

Współpracujemy z najpopularniejszymi portalami stockowymi, czyli bankami zdjęć i ilustracji: Adobe Stock, iStock, Shutterstock czy istockMax. Ceny już od 45 zł netto za sztukę.
 

Co to jest licencja standardowa?

Pozwala ona na wykonanie do 500 000 kopii zdjęcia użytego w książce, kampanii reklamowej, na opakowaniu albo w czasopiśmie. Zdjęcie można wykorzystać też w projekcie wideo, o ile jego budżet nie przekracza 10 000 USD, jednak licencja standardowa nie pozwala na zamieszczanie zdjęć na towarach. 

Czym jest licencja rozszerzona?

Licencja ta likwiduje część powyższych restrykcji, będzie zatem odpowiedniejszą opcją dla większych firm czy do większych publikacji. Umożliwia ona nieograniczone wykorzystywanie zdjęć stockowych we wszystkich mediach, takich jak telewizja, książki czy strony internetowe. Pozwala również na zamieszczanie takich zdjęć na towarach, na przykład na koszulkach i kubkach. 

Płatność
Wysyłka
Reklamacje
Infolinia

Realizacja zlecenia rozpoczyna się od potwierdzenia jednej z form płatności:

1. Przedpłata - Płatność przelewem przed realizacją zlecenia. Realizacja rozpoczyna się w momencie otrzymania od Państwa potwierdzenia przelewu. Do zamówienia wystawiana jest FV VAT.
Bieg terminu realizacji rozpoczyna się od dnia roboczego następującego po dniu, w którym wartość zamówienia została zaksięgowana na naszym koncie. Wszystkie produkty, usługi, projekty dostępne w naszym serwisie są personalizowane i wykonywane na specjalne zamówienie. Dlatego przyjęliśmy zasadę pobierania przedpłaty do Państwa zleceń.
2. Płatność gotówką przy odbiorze osobistym (do 1500zł netto) - Płatność odbywa się gotówką w czasie odbioru osobistego w siedzibie naszej firmy. W biurze dostępny jest terminal płatniczy. Posiadamy możliwość płatności kartą oraz blikiem.
3. Pobranie - Płatność odbywa się gotówką w czasie odbioru towaru dostarczonego przez kuriera do siedziby Państwa firmy. Ewentualnie: płatność bezpośrednio po wykonanej pracy montażysty. 


4. Przelew 7-dni - Aby uzyskać możliwość odroczonej płatności prosimy o przesłanie na adres biuro@kiwigifts.pl dokumentów firmy. W odpowiedzi otrzymają Państwo oświadczenie do wypełnienia. Możliwość płatności odroczonej jest ustalana indywidualnie, nie wcześniej jak od trzeciego zlecenia. Nie wystawiamy FV na termin poniżej 500zł netto.

Zapytaj o produkt / Zamów
Podaj ilość :
Adres e-mail:*
Imie i Nazwisko / Nazwa firmy:
Telefon kontaktowy:
Treść / opis :*
Pliki:
Wybierz pliki
Wyślij