Ulotki

W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę ulotek, różniących się formatem, gramaturą papieru czy uszlachetnieniami. Realizujemy ulotki w standardowych formatach (A4, A5. A6, DL, kwadrat o boku 12,15 lub 20cm) oraz docięte do formatu niestandardowego. Do wyboru papier kreda mat lub błysk o gramaturze: 130, 170, 250 i 350g (tylko mat) oraz papier offset o gramaturze 90, 120, 150 i 240 g. W razie potrzeby możemy także wykonać ulotki na papierach ozdobnych (metalizowanych, eco, fakturowanych, barwionych w masie). Dodatkowe opcje: foliowanie, lakierowanie wybiórcze UV, perforacja, sztancowanie, wiercenie otworów. Ulotki składane (foldery) dostępne w osobnej zakładce.

Jeżeli chcesz otrzymać ofertę wyślij wiadomość zawierającą:

  • format (Jeśli nie wiesz, jaki format będzie dla Ciebie najlepszy podaj orientacyjną ilość tekstu, a my dobierzemy odpowiedni rozmiar ulotki)
  • gramaturę papieru (Jeśli nie wiesz jaka gramatura będzie odpowiednia, określ, czy ulotka ma być cienka, czy sztywna)
  • nakład (Realizujemy nawet pojedyncze sztuki, jednak pamiętaj, że im wyższy nakład tym lepsza cena)
  • dodatkowe opcje (foliowanie, lakierowanie wybiórcze UV, perforacja, sztancowanie, wiercenie otworów)

 

Cennik
Pobierz szablon 

 

Płatność
Wysyłka
Reklamacje
Infolinia

Realizacja zlecenia rozpoczyna się od potwierdzenia jednej z form płatności:

1. Przedpłata - Płatność przelewem przed realizacją zlecenia. Realizacja rozpoczyna się w momencie otrzymania od Państwa potwierdzenia przelewu. Do zamówienia wystawiana jest FV VAT.
Bieg terminu realizacji rozpoczyna się od dnia roboczego następującego po dniu, w którym wartość zamówienia została zaksięgowana na naszym koncie. Wszystkie produkty, usługi, projekty dostępne w naszym serwisie są personalizowane i wykonywane na specjalne zamówienie. Dlatego przyjęliśmy zasadę pobierania przedpłaty do Państwa zleceń.
2. Płatność gotówką przy odbiorze osobistym (do 1000zł netto) - Płatność odbywa się gotówką w czasie odbioru osobistego w siedzibie naszej firmy. W biurze dostępny jest terminal płatniczy. Posiadamy możliwość płatności kartą oraz blikiem.


3. Przelew 7-dni - Forma ta dotyczy jednostek samorządowych, jednostek administracji publicznej oraz szpitali.  Możliwość płatności odroczonej jest ustalana indywidualnie. Nie wystawiamy FV na termin poniżej 500zł netto.

Zapytaj o produkt / Zamów
Podaj ilość :
Adres e-mail:*
Imie i Nazwisko / Nazwa firmy:
Telefon kontaktowy:
Treść / opis :*
Pliki:
Wybierz pliki
Wyślij