Kalendarze / notesy książkowe

Oferujemy szeroki wybór kalendarzy książkowych w różnych wersjach - każdy znajdzie model odpowiedni do swoich potrzeb. Kalendarze książkowe dostępne są w formatach A4, A5, A6 i B5. Do wyboru kalendarium z dziennym bądź tygodniowym rozkładem. Znakowanie wykonywane na okładce metodą tłoczenia za pomocą specjalnej matrycy. Oferujemy szeroki wybór opraw oraz dodatków i opcji personalizacji. Istnieje także możliwość zaprojektowania własnej okładki kalendarza.

Każde zapytanie wyceniane jest indywidualnie - wiadomości prosimy kierować na adres biuro@kiwigifts.pl

 

Koszt wykonania matrycy do tłoczenia to 100-200 zł netto. Jest to opłata jednorazowa. Matryca jest wielokrotnego użytku, przechowujemy ją u nas do czasu realizacji kolejnego zlecenia. Przy ponowieniu realizacji nie dolicza się już kosztów matrycy.

Płatność
Wysyłka
Reklamacje
Infolinia

Realizacja zlecenia rozpoczyna się od potwierdzenia jednej z form płatności:

1. Przedpłata - Płatność przelewem przed realizacją zlecenia. Realizacja rozpoczyna się w momencie otrzymania od Państwa potwierdzenia przelewu. Do zamówienia wystawiana jest FV VAT.
Bieg terminu realizacji rozpoczyna się od dnia roboczego następującego po dniu, w którym wartość zamówienia została zaksięgowana na naszym koncie. Wszystkie produkty, usługi, projekty dostępne w naszym serwisie są personalizowane i wykonywane na specjalne zamówienie. Dlatego przyjęliśmy zasadę pobierania przedpłaty do Państwa zleceń.
2. Płatność gotówką przy odbiorze osobistym (do 1000zł netto) - Płatność odbywa się gotówką w czasie odbioru osobistego w siedzibie naszej firmy. W biurze dostępny jest terminal płatniczy. Posiadamy możliwość płatności kartą oraz blikiem.


3. Przelew 7-dni - Forma ta dotyczy jednostek samorządowych, jednostek administracji publicznej oraz szpitali.  Możliwość płatności odroczonej jest ustalana indywidualnie. Nie wystawiamy FV na termin poniżej 500zł netto.

Zapytaj o produkt / Zamów
Podaj ilość :
Adres e-mail:*
Imie i Nazwisko / Nazwa firmy:
Telefon kontaktowy:
Treść / opis :*
Pliki:
Wybierz pliki
Wyślij