Kalendarze spiralowane (wieloplanszowe)

Kalendarze spiralowane, inaczej wieloplanszowe, oferujemy w wielu różnych formatach. Do wyboru kolorowy zadruk jednostronny 1 + 12 kart lub dwustronny 1 + 6 kart oraz spirale w różnych kolorach. Indywidualny nadruk na każdej ze stron.

Szczegóły:

  • formaty poziome: A3, B2
  • formaty pionowe: A4, A3, A2, B2, 24x60cm
  • druk dwustronny (1 + 6 kart) lub jednostronny (1 + 12 kart)
  • wnętrze – papier offset 160 g lub kreda 170 g
  • okładka – papier offset 250 g, kreda mat 350 g lub kreda połysk 250 g
  • 3 kolory spirali i zawieszki – biel, czerń, srebro
  • uszlachetnienie okładki – folia (mat, połysk); lakier UV
Płatność
Wysyłka
Reklamacje
Infolinia

Realizacja zlecenia rozpoczyna się od potwierdzenia jednej z form płatności:

1. Przedpłata - Płatność przelewem przed realizacją zlecenia. Realizacja rozpoczyna się w momencie otrzymania od Państwa potwierdzenia przelewu. Do zamówienia wystawiana jest FV VAT.
Bieg terminu realizacji rozpoczyna się od dnia roboczego następującego po dniu, w którym wartość zamówienia została zaksięgowana na naszym koncie. Wszystkie produkty, usługi, projekty dostępne w naszym serwisie są personalizowane i wykonywane na specjalne zamówienie. Dlatego przyjęliśmy zasadę pobierania przedpłaty do Państwa zleceń.
2. Płatność gotówką przy odbiorze osobistym (do 1000zł netto) - Płatność odbywa się gotówką w czasie odbioru osobistego w siedzibie naszej firmy. W biurze dostępny jest terminal płatniczy. Posiadamy możliwość płatności kartą oraz blikiem.


3. Przelew 7-dni - Forma ta dotyczy jednostek samorządowych, jednostek administracji publicznej oraz szpitali.  Możliwość płatności odroczonej jest ustalana indywidualnie. Nie wystawiamy FV na termin poniżej 500zł netto.

Zapytaj o produkt / Zamów
Podaj ilość :
Adres e-mail:*
Imie i Nazwisko / Nazwa firmy:
Telefon kontaktowy:
Treść / opis :*
Pliki:
Wybierz pliki
Wyślij