Kalendarze jednodzielne

Kalendarz ścienny jednodzielny składa się z główki oraz jednego kalendarium z odrywanymi kartami. Plecki drukowane są w pełnym kolorze na podkładzie z kartonu 300 g. Kalendarium standardowe 12 kart z trzema miesiącami: miesiąc właściwy i mniejsze miesiące poprzedzający i kolejny, kolorystyka czarno-czerwona (papier offset 90 g) z okienkiem.

Do wyboru 3 rodzaje główki:

  • płaskiej (300 g)
  • kaszerowanej (250 g)
  • kaszerowanej o fakturze płótna (Valentinoise Extra Blanc 135 g)

Główkę kalendarza kaszerowanego możemy dodatkowo uszlachetnić folią i lakierem UV wybiórczym (nanoszonym na folię matową lub soft touch). Możliwe pakowanie w indywidualne koperty bez zadruku.

Kalendarz to efektowna reklama, widoczna przez cały rok. Kalendarz jednodzielny jest mniejszy od kalendarza trójdzielnego, dzięki czemu jest też tańszy w wykonaniu. Niższa cena w połączeniu z dużą powierzchnią reklamową czynią ten rodzaj kalendarza doskonałym upominkiem reklamowym dla firm. 

Płatność
Wysyłka
Reklamacje
Infolinia

Realizacja zlecenia rozpoczyna się od potwierdzenia jednej z form płatności:

1. Przedpłata - Płatność przelewem przed realizacją zlecenia. Realizacja rozpoczyna się w momencie otrzymania od Państwa potwierdzenia przelewu. Do zamówienia wystawiana jest FV VAT.
Bieg terminu realizacji rozpoczyna się od dnia roboczego następującego po dniu, w którym wartość zamówienia została zaksięgowana na naszym koncie. Wszystkie produkty, usługi, projekty dostępne w naszym serwisie są personalizowane i wykonywane na specjalne zamówienie. Dlatego przyjęliśmy zasadę pobierania przedpłaty do Państwa zleceń.
2. Płatność gotówką przy odbiorze osobistym (do 1000zł netto) - Płatność odbywa się gotówką w czasie odbioru osobistego w siedzibie naszej firmy. W biurze dostępny jest terminal płatniczy. Posiadamy możliwość płatności kartą oraz blikiem.


3. Przelew 7-dni - Forma ta dotyczy jednostek samorządowych, jednostek administracji publicznej oraz szpitali.  Możliwość płatności odroczonej jest ustalana indywidualnie. Nie wystawiamy FV na termin poniżej 500zł netto.

Zapytaj o produkt / Zamów
Podaj ilość :
Adres e-mail:*
Imie i Nazwisko / Nazwa firmy:
Telefon kontaktowy:
Treść / opis :*
Pliki:
Wybierz pliki
Wyślij