Kalendarze z gotowych wzorów

Istnieje możliwość zamówienia gotowych wzorów kalendarzy. Wówczas udostępniamy katalog on-line, gdzie dostępne są kalendarze plakatowe, trójdzielne, wieloplanszowe, biuwary, biurkowe i inne. Są to kalendarze z gotowym nadrukiem (widoki, abstrakcje i inne) do którego "dokłada się" dane teleadresowe.

KALENDARIUM

Kalendarium trójjęzyczne (PL, GB, D), cały rok na jednej planszy

IMIENINY

TAK

OPAKOWANIE

10/20 sztuk

PAPIER

papier kredowy 170 g

WYMIAR

680×980 mm

WYKOŃCZENIE

srebrne, metalowe listwy, lakier UV

Wszystkie zapytania wyceniane są indywidualnie - prosimy o wiadomość na adres biuro@kiwigifts.pl

Płatność
Wysyłka
Reklamacje
Infolinia

Realizacja zlecenia rozpoczyna się od potwierdzenia jednej z form płatności:

1. Przedpłata - Płatność przelewem przed realizacją zlecenia. Realizacja rozpoczyna się w momencie otrzymania od Państwa potwierdzenia przelewu. Do zamówienia wystawiana jest FV VAT.
Bieg terminu realizacji rozpoczyna się od dnia roboczego następującego po dniu, w którym wartość zamówienia została zaksięgowana na naszym koncie. Wszystkie produkty, usługi, projekty dostępne w naszym serwisie są personalizowane i wykonywane na specjalne zamówienie. Dlatego przyjęliśmy zasadę pobierania przedpłaty do Państwa zleceń.
2. Płatność gotówką przy odbiorze osobistym (do 1000zł netto) - Płatność odbywa się gotówką w czasie odbioru osobistego w siedzibie naszej firmy. W biurze dostępny jest terminal płatniczy. Posiadamy możliwość płatności kartą oraz blikiem.


3. Przelew 7-dni - Forma ta dotyczy jednostek samorządowych, jednostek administracji publicznej oraz szpitali.  Możliwość płatności odroczonej jest ustalana indywidualnie. Nie wystawiamy FV na termin poniżej 500zł netto.

Zapytaj o produkt / Zamów
Podaj ilość :
Adres e-mail:*
Imie i Nazwisko / Nazwa firmy:
Telefon kontaktowy:
Treść / opis :*
Pliki:
Wybierz pliki
Wyślij