Kalendarze trójdzielne

Kalendarz ścienny trójdzielny składa się z główki oraz trzech kalendariów. Plecki drukowane są w pełnym kolorze na podkładzie z kartonu 300 g. Kalendarium standardowe 3 x 12 kart z jednym miesiącem, kolorystyka czarno-czerwona (papier offset 90 g) z okienkiem.

Do wyboru 3 rodzaje główki:

  • płaskiej (300 g)
  • kaszerowanej (250 g)
  • kaszerowanej o fakturze płótna (Valentinoise Extra Blanc 135 g)

Główkę kalendarza kaszerowanego możemy dodatkowo uszlachetnić folią i lakierem UV wybiórczym (nanoszonym na folię matową lub soft touch). Możliwe pakowanie w indywidualne koperty bez zadruku.

KALENDARZE TRÓJDZIELNE są najczęściej i najchętniej wybieranymi kalendarzami. Popularność zawdzięczają zarówno dużej powierzchni reklamowej, jak praktyczności stosowania. Potrójne kalendaria (miesiąc właściwy, poprzedzający i kolejny) są pomocne w planowaniu i kontroli terminów.

Na stabilny, wykonany z tego samego materiału podkład, nakleimy trzy dwunastostronicowe kalendaria w formacie 290x150 mm wydrukowane w kolorze czarnym i czerwonym na papierze offsetowym 90 g oraz założymy przeźroczystą taśmę z czerwonym okienkiem. Możesz również wybrać pakowanie w kopertę.
Chcesz się jeszcze bardziej wyróżnić? Wybierz kalendarz z kaszerowaną główką, dzięki czemu Twoja grafika zyska wyjątkowy efekt wypukłości, a kalendarz szlachetnej elegancji.

 

Płatność
Wysyłka
Reklamacje
Infolinia

Realizacja zlecenia rozpoczyna się od potwierdzenia jednej z form płatności:

1. Przedpłata - Płatność przelewem przed realizacją zlecenia. Realizacja rozpoczyna się w momencie otrzymania od Państwa potwierdzenia przelewu. Do zamówienia wystawiana jest FV VAT.
Bieg terminu realizacji rozpoczyna się od dnia roboczego następującego po dniu, w którym wartość zamówienia została zaksięgowana na naszym koncie. Wszystkie produkty, usługi, projekty dostępne w naszym serwisie są personalizowane i wykonywane na specjalne zamówienie. Dlatego przyjęliśmy zasadę pobierania przedpłaty do Państwa zleceń.
2. Płatność gotówką przy odbiorze osobistym (do 1000zł netto) - Płatność odbywa się gotówką w czasie odbioru osobistego w siedzibie naszej firmy. W biurze dostępny jest terminal płatniczy. Posiadamy możliwość płatności kartą oraz blikiem.


3. Przelew 7-dni - Forma ta dotyczy jednostek samorządowych, jednostek administracji publicznej oraz szpitali.  Możliwość płatności odroczonej jest ustalana indywidualnie. Nie wystawiamy FV na termin poniżej 500zł netto.

Zapytaj o produkt / Zamów
Podaj ilość :
Adres e-mail:*
Imie i Nazwisko / Nazwa firmy:
Telefon kontaktowy:
Treść / opis :*
Pliki:
Wybierz pliki
Wyślij