Kalendarze plakatowe

Kalendarze plakatowe, inaczej listwowane, posiadają specjalne listwy i zawieszkę, co umożliwia zawieszenie ich na ścianie. Druk jednostronny na kredzie 170, 250 lub 350 g. Listwa i zawieszka występują w kolorach: białym, czarnym lub srebrnym. 

Istnieje możliwość dodatkowego zafoliowania w błysku, macie lub lakierowania wybiórczego.

Do wyboru formaty:

  • A0, A1, A2, A3
  • B0, B1, B2, B3
  • 33x98 cm

Kalendarz plakatowy to efektowny organizer i nośnik reklamowy, widoczny przez cały rok. Kalendarium w dużym rozmiarze jest przydatne i funkcjonalne. Istnieje możliwość wyboru gotowych wzorów i dodruku danych teleadresowych.

Płatność
Wysyłka
Reklamacje
Infolinia

Realizacja zlecenia rozpoczyna się od potwierdzenia jednej z form płatności:

1. Przedpłata - Płatność przelewem przed realizacją zlecenia. Realizacja rozpoczyna się w momencie otrzymania od Państwa potwierdzenia przelewu. Do zamówienia wystawiana jest FV VAT.
Bieg terminu realizacji rozpoczyna się od dnia roboczego następującego po dniu, w którym wartość zamówienia została zaksięgowana na naszym koncie. Wszystkie produkty, usługi, projekty dostępne w naszym serwisie są personalizowane i wykonywane na specjalne zamówienie. Dlatego przyjęliśmy zasadę pobierania przedpłaty do Państwa zleceń.
2. Płatność gotówką przy odbiorze osobistym (do 1000zł netto) - Płatność odbywa się gotówką w czasie odbioru osobistego w siedzibie naszej firmy. W biurze dostępny jest terminal płatniczy. Posiadamy możliwość płatności kartą oraz blikiem.


3. Przelew 7-dni - Forma ta dotyczy jednostek samorządowych, jednostek administracji publicznej oraz szpitali.  Możliwość płatności odroczonej jest ustalana indywidualnie. Nie wystawiamy FV na termin poniżej 500zł netto.

Zapytaj o produkt / Zamów
Podaj ilość :
Adres e-mail:*
Imie i Nazwisko / Nazwa firmy:
Telefon kontaktowy:
Treść / opis :*
Pliki:
Wybierz pliki
Wyślij