Segregatory

W ofercie segregatory A4 z tektury o grubości 2,25 mm z zadrukiem pełnokolorowym jedno- lub dwustronnym. Owijka kreda połysk 130 g, grzbiet o różnej grubości. Do wyboru segregator z mechanizmem 2-ringowym, 4-ringowym, 2-ringowym i zamknięciem, mechanizmem dźwigniowym lub mechanizmem dźwigniowym z RADO. Istnieje możliwość zastosowania folii mat, połysk lub soft touch oraz folii mat lub soft touch z lakierem UV na oklejce. 

Dodatkowe wyposażenie:

  • kółko grzbietowe
  • kieszonka na wizytówkę
  • kieszonka na płytę CD
  • kieszonka grzbietowa
  • kieszonka trójkątna

Każde zamówienie wyceniane jest indywidualnie - prosimy o przesyłanie zapytań drogą mailową. 

 

Masz problem z uporządkowaniem dokumentów? A może pragniesz w wyjątkowy sposób oprawić swój katalog reklamowy? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Segregator to sprytny sposób na rozwiązanie wielu problemów. Zamów tradycyjne segregatory biurowe, by usprawnić prace swojej firmy lub specjalne segregatory reklamowe, w których umieścić możesz różne druki i materiały reklamowe. Możesz przesłać nam swój projekt lub zaufać specjalistom- stworzymy specjalnie dla Ciebie niepowtarzalny produkt w wysokiej jakości.

Płatność
Wysyłka
Reklamacje
Infolinia

Realizacja zlecenia rozpoczyna się od potwierdzenia jednej z form płatności:

1. Przedpłata - Płatność przelewem przed realizacją zlecenia. Realizacja rozpoczyna się w momencie otrzymania od Państwa potwierdzenia przelewu. Do zamówienia wystawiana jest FV VAT.
Bieg terminu realizacji rozpoczyna się od dnia roboczego następującego po dniu, w którym wartość zamówienia została zaksięgowana na naszym koncie. Wszystkie produkty, usługi, projekty dostępne w naszym serwisie są personalizowane i wykonywane na specjalne zamówienie. Dlatego przyjęliśmy zasadę pobierania przedpłaty do Państwa zleceń.
2. Płatność gotówką przy odbiorze osobistym (do 1000zł netto) - Płatność odbywa się gotówką w czasie odbioru osobistego w siedzibie naszej firmy. W biurze dostępny jest terminal płatniczy. Posiadamy możliwość płatności kartą oraz blikiem.


3. Przelew 7-dni - Forma ta dotyczy jednostek samorządowych, jednostek administracji publicznej oraz szpitali.  Możliwość płatności odroczonej jest ustalana indywidualnie. Nie wystawiamy FV na termin poniżej 500zł netto.

Zapytaj o produkt / Zamów
Podaj ilość :
Adres e-mail:*
Imie i Nazwisko / Nazwa firmy:
Telefon kontaktowy:
Treść / opis :*
Pliki:
Wybierz pliki
Wyślij