Indywidualny kształt / sztancowanie

Nasza drukarnia oferuje usługę sztancowania czyli wykrawaniu z papieru lub kartonu różnych kształtów. Sztancowanie wykorzystuje się wszędzie tam, gdzie zwyczajna gilotyna introligatorska nie wystarcza. Dzięki sztancowaniu możemy wykroić nietypowe kształty, nie tylko zewnętrzne, ale również wewnątrz wydruku. Technologia ta pozwala również poddać papier bigowaniu lub wykonać perforację dowolnego rodzaju. Dzięki temu możemy zrealizować takie produkty jak: standy, naklejki wielkoformatowe czy różnego rodzaju zawieszki. Indywidualny kształt wydruku wyróżni realizacje, zwróci uwagę swoim kształtem, co wpłynie pozytywnie na efekty.

Do przygotowania oferty niezbędne jest przesłanie zapytania drogą mailową z uwzględnieniem:

  • wymiarów
  • kształtu
  • ilości
  • przeznaczenia
 

 

Płatność
Wysyłka
Reklamacje
Infolinia

Realizacja zlecenia rozpoczyna się od potwierdzenia jednej z form płatności:

1. Przedpłata - Płatność przelewem przed realizacją zlecenia. Realizacja rozpoczyna się w momencie otrzymania od Państwa potwierdzenia przelewu. Do zamówienia wystawiana jest FV VAT.
Bieg terminu realizacji rozpoczyna się od dnia roboczego następującego po dniu, w którym wartość zamówienia została zaksięgowana na naszym koncie. Wszystkie produkty, usługi, projekty dostępne w naszym serwisie są personalizowane i wykonywane na specjalne zamówienie. Dlatego przyjęliśmy zasadę pobierania przedpłaty do Państwa zleceń.
2. Płatność gotówką przy odbiorze osobistym (do 1500zł netto) - Płatność odbywa się gotówką w czasie odbioru osobistego w siedzibie naszej firmy. W biurze dostępny jest terminal płatniczy. Posiadamy możliwość płatności kartą oraz blikiem.
3. Pobranie - Płatność odbywa się gotówką w czasie odbioru towaru dostarczonego przez kuriera do siedziby Państwa firmy. Ewentualnie: płatność bezpośrednio po wykonanej pracy montażysty. 


4. Przelew 7-dni - Aby uzyskać możliwość odroczonej płatności prosimy o przesłanie na adres biuro@kiwigifts.pl dokumentów firmy. W odpowiedzi otrzymają Państwo oświadczenie do wypełnienia. Możliwość płatności odroczonej jest ustalana indywidualnie, nie wcześniej jak od trzeciego zlecenia. Nie wystawiamy FV na termin poniżej 500zł netto.

Zapytaj o produkt / Zamów
Podaj ilość :
Adres e-mail:*
Imie i Nazwisko / Nazwa firmy:
Telefon kontaktowy:
Treść / opis :*
Pliki:
Wybierz pliki
Wyślij