Wizytówki Premium

Jeżeli standardowe wizytówki to dla Ciebie za mało, mamy w zanadrzu coś specjalnego - Wizytówki Premium! Dla szczególnie wymagających Klientów mamy w ofercie szereg różnych uszlachetnień oraz setki papierów ozdobnych.

Metody uszlachetnień:

  • Hot-stamping - czyli posrebrzanie lub pozłacanie wybranych elementów projektu
  • Tłoczenie - czyli toczenie wybranego elementu za pomocą specjalnej matrycy (matryca uderza w papier powodując, że z jednej strony jest wypukły, a z drugiej wklęsły)
  • Wizytówki druk wypukły Pantone® na ciemnych kartonach
  • Biały druk - czyli użycie białego koloru na papierach barwionych w masie
  • Kaszerowanie - czyli sklejanie ze sobą 2 lub więcej warstw papieru

Proponujemy szeroką gamę papierów ozdobnych: metalizowanych, fakturowanych, eko oraz barwionych w masie.

 

Wizytówki Premium kalkulowane są indywidualnie, po ustaleniu szczegółowych parametrów. Zachęcamy do przesyłania zapytań drogą mailową.

W przypadku większości metod konieczne jest wyprodukowanie specjalnej matrycy wielorazowego użytku. 

  

Jak przygotować plik?
Pobierz szablon 

 

Płatność
Wysyłka
Reklamacje
Infolinia

Realizacja zlecenia rozpoczyna się od potwierdzenia jednej z form płatności:

1. Przedpłata - Płatność przelewem przed realizacją zlecenia. Realizacja rozpoczyna się w momencie otrzymania od Państwa potwierdzenia przelewu. Do zamówienia wystawiana jest FV VAT.
Bieg terminu realizacji rozpoczyna się od dnia roboczego następującego po dniu, w którym wartość zamówienia została zaksięgowana na naszym koncie. Wszystkie produkty, usługi, projekty dostępne w naszym serwisie są personalizowane i wykonywane na specjalne zamówienie. Dlatego przyjęliśmy zasadę pobierania przedpłaty do Państwa zleceń.
2. Płatność gotówką przy odbiorze osobistym (do 1000zł netto) - Płatność odbywa się gotówką w czasie odbioru osobistego w siedzibie naszej firmy. W biurze dostępny jest terminal płatniczy. Posiadamy możliwość płatności kartą oraz blikiem.


3. Przelew 7-dni - Forma ta dotyczy jednostek samorządowych, jednostek administracji publicznej oraz szpitali.  Możliwość płatności odroczonej jest ustalana indywidualnie. Nie wystawiamy FV na termin poniżej 500zł netto.

Zapytaj o produkt / Zamów
Podaj ilość :
Adres e-mail:*
Imie i Nazwisko / Nazwa firmy:
Telefon kontaktowy:
Treść / opis :*
Pliki:
Wybierz pliki
Wyślij