Chorągiewki

Chorągiewki reklamowe A5 z patyczkiem plastikowym o długości ok 36 cm. Nadruk dwustronny w pełnym kolorze. Istnieje możliwość zamówienia chorągiewki w innym kształcie niż standardowy prostokąt.

 

Chorągiewki reklamowe są znakiem rozpoznawczym imprez firmowych, festynów czy bali. Są doskonałym elementem identyfikacji wizualnej. Papierowa chorągiewka to również doskonała forma reklamy każdego produktu. Chorągiewki wykonane są z kredowego papieru i przyklejane trwale i estetycznie na plastikowy patyczek.

 
100 sztuk200 sztuk300 sztuk500 sztuk
250 zł netto460 zł netto650 zł netto1020 zł netto

*Podane ceny są cenami netto w zł (nie zawierają podatku VAT). 

 

Płatność
Wysyłka
Reklamacje
Infolinia

Realizacja zlecenia rozpoczyna się od potwierdzenia jednej z form płatności:

1. Przedpłata - Płatność przelewem przed realizacją zlecenia. Realizacja rozpoczyna się w momencie otrzymania od Państwa potwierdzenia przelewu. Do zamówienia wystawiana jest FV VAT.
Bieg terminu realizacji rozpoczyna się od dnia roboczego następującego po dniu, w którym wartość zamówienia została zaksięgowana na naszym koncie. Wszystkie produkty, usługi, projekty dostępne w naszym serwisie są personalizowane i wykonywane na specjalne zamówienie. Dlatego przyjęliśmy zasadę pobierania przedpłaty do Państwa zleceń.
2. Płatność gotówką przy odbiorze osobistym (do 1000zł netto) - Płatność odbywa się gotówką w czasie odbioru osobistego w siedzibie naszej firmy. W biurze dostępny jest terminal płatniczy. Posiadamy możliwość płatności kartą oraz blikiem.


3. Przelew 7-dni - Forma ta dotyczy jednostek samorządowych, jednostek administracji publicznej oraz szpitali.  Możliwość płatności odroczonej jest ustalana indywidualnie. Nie wystawiamy FV na termin poniżej 500zł netto.

Zapytaj o produkt / Zamów
Podaj ilość :
Adres e-mail:*
Imie i Nazwisko / Nazwa firmy:
Telefon kontaktowy:
Treść / opis :*
Pliki:
Wybierz pliki
Wyślij